Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Я зненавидів ту частину світу, яка називається Росією – Скрябін (Відео)

27.03.2014 10:05 Текст:  Т+   T-  

 Андрій Кузьменко, більше відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, розповів про своє ставлення до ситуації, яка склалася в Україні і в Криму.

 Нещодавно відбулася презентація книги Андрія Кузьменка під назвою “Я, паштєт і армія”. Після презентації журналісти телеканалу 112 поставили Кузьмі кілька питань, що стосуються ситуації в країні і в Криму.

Андрій розповів про те, що готовий взяти автомат і захищати Україну:

Я дядько, який служив в армії. Я лейтенант медичної служби, я готовий. Інша справа, чи готовий уряд. Те, що вони витворяють з нашими військовими в Криму, не додає твердості більшості чоловіків, які в армії не служили і не знають, яким боком патрони пхати в автомат або рушницю. Нормальний здоровий мужик повинен мати чітку позицію – якщо приходять на твою територію, ти в будь-якому випадку повинен воювати.

 

Кузьма розповів, що він навмисно не користувався послугами коректора. Він хотів написати книгу простою, зрозумілою мовою, і неважливо, що деякі фрази написані “суржиком”. Андрій розповів, що він знає російську мову, але його ставлення до Росії сильно змінилося останнім часом:

 

Нагадаємо, нещодавно соліст української групи ” Скрябін ” Андрій Кузьменко розповів правду, чому підтримував президента Віктора Януковича.

Опубликовано : 27.03.2014 10:05   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів