Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Криму пенсіонери штурмують відділення «Кримпошти», щоб забрати свою пенсію

27.03.2014 10:39 Текст:  Т+   T-  

26 березня, біля відділень Кримпошти вишикувалися величезні черги пенсіонерів, які прийшли отримати свою пенсію в російських рублях. Пенсіонери нервують, а окремі втрачають свідомість, годинами стоячи біля каси. Раніше більшості пенсіонерам нараховувалися пенсії на банківські картки, і вони могли зняти свої кошти в банкоматі без черг в будь-який зручний час. Прес-служба Партії пенсіонерів України 

 На жаль, тисячі пенсіонерів сьогодні опинилися заручниками створеної новою владою Криму ситуації, коли за лозунгами та гучними заявами немає жодної правової бази та чіткого розуміння механізму роботи фінансової системи, зазначає голова ППУ Микола Кукуріка.

На сьогодні банки не мають законних підстав для проведення операцій з рахунками та картками пенсіонерів, конвертації рахунків і розрахунків у рублях. Окрім того, на півострові не працює система міжбанківських і казначейських платежів, через що нормальна робота фінустанов просто неможлива, тому людей приймають за списками, змушуючи годинами стояти в чергах, що вчергове доводить про популізм нової влади та порожні обіцянки покращити життя пенсіонерам.

http://galinfo.com.ua/

Опубликовано : 27.03.2014 10:39   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів