Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Кримчан вимагають дотримуватися законів Росії, тому що покарання будуть суворі

27.03.2014 11:42 Текст:  Т+   T-  

Правоохоронці Криму закликали кримчан і гостей дотримуватися закону, а також звернули увагу на те, що правоохоронці діють в чіткій відповідності до законодавства Російської Федерації. 

 У МВС Криму наголошують, що Крим знаходиться в правовому полі Російської Федерації. За скоєння злочинів та правопорушень стосовно співробітників правоохоронних органів передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність, повідомили у прес-службі відомства.
Зокрема у МВС зазначили, що ст. 19.3. Адміністративного кодексу РФ за непокору законному розпорядженню або вимозі співробітника поліції, військовослужбовця або співробітника органу або установи кримінально-виконавчої системи у зв'язку з виконанням ними обов'язків з охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення адміністративного штрафу або адміністративний арешт.
«Крім того, Кримінальним кодексом РФ передбачена кримінальна відповідальність за посягання на життя співробітника правоохоронного органу (ст. 317 КК РФ), застосування насильства відносно представника влади (ст. 318 КК РФ), а також образа представника влади (ст. 319 КК РФ). Вчинення вказаних злочинів тягне за собою дуже суворі покарання», — підкреслили у МВС.
Правоохоронці Криму закликали кримчан і гостей дотримуватися закону, а також звернули увагу на те, що правоохоронці діють в чіткій відповідності до законодавства Російської Федерації.
Нагадаємо, в останні дні лютого Росія фактично здійснила акт агресії відносно України.

http://vidomosti-ua.com/

Опубликовано : 27.03.2014 11:42   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів