Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Швейцарія запроваджує санкції проти Росії і заморожує гроші Януковича

27.03.2014 11:47 Текст:  Т+   T-  

Уряд Швейцарської Конфедерації 26 березня засудив анексію Криму Російською Федерацією (РФ). 

 Про це повідомляє NEWSru.ua з посиланням на прес-службу Федеральної ради держави.

Згідно з повідомленням, рада врахував до санкції, які були застосовані Євросоюзом і США щодо Росії і вирішив прийняти всі необхідні заходи для запобігання можливості РФ обійти санкції за допомогою нейтральної Швейцарії.

"При збереженні політичної нейтральності та діалогу з усіма сторонами, швейцарська влада вирішила заморозити будь-які можливі активи колишнього українського президента та його оточення у Швейцарії, зупинити експорт воєнних матеріалів до Росії, переглянути питання про проведення переговорів щодо угоди про вільну торгівлю з Росією разом з державами-членами ЄАВТ, і тимчасово зупинити програму підготовки кадрів для російських військових", - йдеться в повідомленні швейцарського уряду.

Разом з тим, Федеральна рада Швейцарії засудив порушення національного та міжнародного права, які мали місце в результаті референдуму, проведеного 16 березня 2014 р., які, на думку швейцарського уряду, йшли врозріз з чинною Конституцією України.

"Анексія Криму Росією суперечить міжнародному праву в цілому і принципом територіальної цілісності держав зокрема. Цією дією, яке суперечить також Гельсінкському угодою, Росія порушила свої міжнародні зобов'язання в рамках низки двосторонніх і багатосторонніх договорів", - відзначили в прес-службі Федеральної ради Швейцарії.

Звернемо увагу, що вибіркові санкції, накладені Євросоюзом на видачу шенгенських віз росіянам відносяться також до Швейцарії.

10 березня уряд Швейцарії прийняв рішення заморозити активи і банківські рахунки дев'яти підозрюваних у корупції і порушенні прав людини громадян України, серед яких один з синів екс-президента Віктора Януковича - Олександр.

http://ukrgazeta.eu/

Опубликовано : 27.03.2014 11:47   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів