Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Волочиський район: власних дітей виховувала голодом

27.03.2014 13:46 Текст:  Т+   T-  

 

Щодо матері відкрили кримінальне провадження та позбавлятимуть батьківських прав.

 “29-річна горе-матір не займалась ні вихованням, ні доглядом двох малолітніх дітей. Це призвело до того, що її молодшого дворічного сина, за втручання медичних і соціальних працівників, неодноразово госпіталізовували до лікувальних закладів з «букетом» задавнених хвороб”, - повідомив прокурор району Ярослав Лісовий.

Експертиза встановила, що причиною захворювань хлопчика стало хронічне недоїдання та голодування. І це при тому, що матір отримувала грошову допомогу по догляду за дитиною, однак використовувала кошти на власні потреби.

 

Матір уже двічі притягувалась до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання батьківських обов’язків. Прокуратура Волочиського району спрямувала до суду обвинувальний акт щодо горе-матері за статтею 166 Кримінального кодексу України - злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що карається обмеженням або позбавленням волі терміном до п'яти років.

 

“Після розгляду кримінального провадження у суді, прокуратура ініціюватиме питання про позбавлення матері батьківських прав”, - запевнив Ярослав Лісовий.yak-prosto.com

Опубликовано : 27.03.2014 13:46   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів