Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельниччина вже розпочала посівну пізніх зернових культур

28.03.2014 09:12 Текст:  Т+   T-  

 Першими до роботи взялися аграрії села Голосків, а саме підприємство «Іскра – 2008» 

 Цим агроформуванням вже посіяно 40 га ярого ріпака, 50 га ярого ячменю, 300 га ярої пшениці, 40 га соняшника, крім того планується посіяти ще 200 га кукурудзи, яка як і соняшник відноситься до пізніх зернових культур
Перевірити хід проведення робіт сільськогосподарське підприємство «Іскра – 2008» у село Голосків, керівник якого Тарас Маньковський виїхав заступник голови адміністрації Ігор Гай. 
На території господарства наразі уже посіяно 40 га площ соняшника, 40 га ярого ріпака, 50 га ярого ячменю, 300 га ярої пшениці, планується ще посіяти 200 га кукурудзи, яка як і соняшник відноситься до пізніх зернових культур. Загальна площа земель, які обробляє це господарство складає 1137 га. 
За словами Ігоря Віталійовича якість і результат проведення весняно-польвих робіт в більшості залежить ще й від техніки, яка працює на полях. «Мені, як аграрію, приємно, що навесні цього року на території , зокрема Кам'янець-Подільського району була можливість значно оновити матеріально–технічну базу. Було придбано 4 нових потужних трактори-John Deere. Восени до арсеналу сільськогосподарської техніки додалося й кілька нових сівалок, використання в роботі яких і полегшує і покращує процес посівної кампанії, отримуючи при цьому потім гарний результат»,– зазначив Ігор Гай.
Загалом до проведення комплексу весняно-польових робіт в стані готовності перебувають 98 % тракторів, 96% сівалок, 98% культиваторів та 97% іншої ґрунтообробної техніки, повідомила прес-служба Кам'янець-Подільської РДА

Опубликовано : 28.03.2014 09:12   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів