Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Работники "Хмельницкрыбхоза" обвиняют экс-губернатора Ядуху в организации преступных действий

28.03.2014 09:15 Текст:  Т+   T-  

 Работники ОАО "Хмельницкрыбхоз" обвиняют экс-губернатора Хмельницкой области Василий Ядуха в организации

 ОПГ, которая грабила предприятие. Об этом говорится в открытом письме сотрудников "Хмельницкрыбхоз", об этом сообщает NewsLine со ссылкой на РБК-Украина

В. о. ПрезидентаУкраїни, ГоловіВерховної Ради України Турчинову О.В., Прем'єр-міністру України Яценюку А.П.,В. о. головиАдміністрації президента, Пашинському С. В.,Генеральному прокурору Махніцькому О. І.,Мініструвнутрішніх справ України,  Авакову А. Б.,Мініструаграрноїполітики та продовольстваУкраїниШвайкі І. О., Голові Хмельницької обласної державної адміністрації  Прусу Л. І.

 

Відкритий лист про допомогу

Шановні Панове до Вас звертаються трудовий колектив ВАТ "Хмельницькрибгосп" , що за часів режиму Януковича не здався і відстоював свої права всіма можливими засобами.Визвольний рух наш коллектив зустрів не біля екранів телевізора а ми в ньому знаходились постійно більше 4-х років. І коли вся країна піднялася у нас з'явилася надія , що можливо тепер наше підприємство що розташоване в кожному районі Хмельниччини зможе звільнитися від постійного тиску, знущань та пограбувань. Та на жаль наші мрії не здійснилися. Тиск тільки збільшився.

Раніше на Хмельниччині владу Януковича представляли: бандит номер один - Ядуха Василь , який перетворював на кримінал все до чого торкався. Зокрема фіктивне державне підприємство "Поділля", якім він хозяйнує особисто, а директором поставив чотири рази засудженого, свого родича Романа Кизюна! І за допомогою, геть, преступної організації Агенції з рибного господарства на чолі з Віктором Дроником, і з активною участю, ще одного бандита Савицького з рибінспекції , чинили повне беззаконня! Долучаючи до своїх безчесних дій і прокуратуру і міліцію.

В нас вже котрий сезон поспіль крали рибу! Але це навіть крадіжкою не можна назвати, адже за допомогою нашої міліції, яка повинна захищати постраждалих, на очах у всіх, забирали нашу вирощену нашими руками рибу. При цьому нас били, погрожували нашим сім'ям (дружинам, батькам, навіть дітям) спалювали автомобілі, спалювали хати!

Відсутність Ядухи не зупиняє його подільників і далі створювати неймовірні проблеми підприемству, членам трудового коллективу та їх сім'ям. Ми ВАС запевняємо, ДЛЯ НАС НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ. Ми більше не знаємо до кого звертатися, наш коллектив на межі. Всі з ким ми спілкуемось щоб хоча б почати вирішувати наші питання, співчувають нам інколи навіть відверто. Ми чуємо типові відповіді: «Ми вивчаемо, Ми повідомимо, Ми обов'язково вірішимо а сама цікава: Там не все так просто» , ця байдужість нас принижує та дратує. Наше підпиємство працює понад 50 років і нам не потрібно вивчення і співчуття. Все що відбувалося і відбуваеться навколо нашого підприємства - це не прекрита корупція і бюрократія,- це беззаконня і свавілля. Ми підписуємося під кожним цим словом.

Щоб полегшити роботу люстраційного комітету наводимо перелік осіб, які мають пряме відношення до створення проблем підприємству:
1. Ядуха В. (екс-губернатор) -керівник злочинної угрупування;
2. Галищук (заступник губернатора)-співучасник, який надавав та надає підтримку бандитському угрупуванню «Поділля». 
3. Шутяк С.(був керівник УМВС області) - покривав злочинне угрупування.
4. Дронник В.(бувший керівник держрибагенції)-видавав злочинні накази та приймав участь у кримінальних схемах з підробкою документів тощо; 
5. Чуклін А. (керівник департаменту держрибагенції) -безпосередній керівник з боку держрибагенції над Савицьким та Кізюном. 
6. Савицький С.(керівник Рибінспекції в Хмельницький області)- співучасник, кришує усіх браконьєрів Хмельниччини, підписував підроблені акти зариблення, брав участь у нападах на підприємство;
7. Кізюн Р.(директор Поділля)-безпосередній виконавець всіх злочинних дій.

Це не повний список осіб котрі знищують нас. Сюди можна добавити призвища суддів та посадових осіб правоохоронних органів які це все покривали.

Якщо відверто то ми не надіємося на реакцію на наш відкритий лист але ми зробили все щоб нас почули. Ми не прогнулися тоді і не прогнемося тепер. І якщо колись до нас виникнуть питання як і чому ми відстоювали свій кусок хліба то кожний прийде з цим листом в якому вже надані відповіді на всі запитання.


Працівники ВАТ "Хмельницькрибгосп"

Опубликовано : 28.03.2014 09:15   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів