Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Наступним президентом України буде Піночет, – політичний експерт

28.03.2014 10:29 Текст:  Т+   T-  

В Україні не відбулося зміни системи. Тому восени можливе повторення революційних дій.
 

 Таку думку у прямому ефірі соціального ток-Нешоу «Київський форум» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Святослав Швецов.

«Влада і народ один одного не чують. Перед лицем громадськості відповідальні всі 450 народних депутатів. Тому пояснювати, що десь там хтось вирішував в кулуарах питання, абсолютно безглуздо. І ми йдемо, судячи з усього, до варіанту Майдану-3. Я не знаю, хто буде президентом 25 травня, але після нього наступним президентом буде Піночет, який буде підтриманий переважною більшістю людей», – підкреслив експерт.

Аналітик вважає, що зараз українське суспільство тільки починає ставати на шлях побудови громадянського суспільства. І якщо влада не буде рахуватися з народом, то її приберуть.

«Механізмів контролю дійсно над владою немає. Мало того, механізми контролю – це народовладдя. Народовладдя в діючій системі української республіки неможливо і зверху його не збудувати. Воно народжується тільки знизу. На Заході все суспільство народилося із народовладдям знизу. І ми зараз проходимо цей процес. Якщо інтерес нинішньої влади не буде збігатися з інтересами людей, з інтересами народу, вони точно так само підуть. Підуть самі, або їх приберуть», – вважає експерт.

За словами пана Швецова, дії російської влади надзвичайно об’єднують українців, але, на жаль, не об’єднують владу з народом на даний момент.

«Всі ж бачать і знають, їздили в маєток Яценюка, їздили в маєток Кличка, Королевської. Люди не бачать змін. І я навіть хочу поставити таке цинічне жорстоке, але запитання дуже важливе: а скільки народних депутатів в Небесній сотні? Я думаю, відповідь на це теж про щось говорить», – зазначив аналітик.

http://zik.ua/

Опубликовано : 28.03.2014 10:29   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів