Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

«Свобода» не пробачить образ на адресу Петра Порошенка Докладніше в розділі «Свобода» не пробачить образ на адресу Петра Порошенка

28.03.2014 10:36 Текст:  Т+   T-  

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти посадових осіб міністерства доходів і зборів, які підозрюються у перевищенні повноважень при накладенні фінансових санкцій на підприємства корпорації «Рошен». Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

 

 У повідомленні наголошується, що посадові особи міністерства протягом 2013 і 2014 років у порушення вимог Податкового кодексу України безпідставно призначили і провели 44 перевірки дотримання вимог податкового та іншого законодавства 22 підприємствами групи Roshen. «За їх результатами з вказаних підприємств до бюджету необгрунтовано донараховано 118 200 000 гривень ($11,1 млн. за поточним курсом) фінансових санкцій та порушено 23 кримінальні справи, які в лютому-березні 2014 закриті», - йдеться у повідомленні.

За цим фактом відомство внесло відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення посадовими особами міністерства доходів і зборів кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 364 Кримінального кодексу України («зловживання владою або службовим становищем»).

Напередодні Генпрокуратура внесла подання до Міндоходів про усунення порушень норм Податкового кодексу України, а також про притягнення винних осіб міністерства та його територіальних органів до відповідальності.

Кримінальні справи, порушені минулого року проти посадових осіб корпорації «Рошен», були закриті 19 березня.

http://gre4ka.info/

Опубликовано : 28.03.2014 10:36   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів