Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Швейцарія відмовила однією з лідерів руху FEMEN в політичному притулку

28.03.2014 11:09 Текст:  Т+   T-  

Швейцарія відмовила в політичному притулку одній з лідерів українського жіночого руху Femen - Ганні Гуцол. І тепер їй доведеться покинути країну. 

 "Гуцол було відмовлено у наданні притулку ще на початку березня, вона подала апеляцію на це рішення, і тепер ця апеляція була відхилена", - цитує ИТАР-ТАСС прес-секретаря Федерального управління у справах міграції Швейцарії Мартіна Райхлин.

За його словами, підставою для відмови стали положення Дублінської конвенції, за якою визначається держава, що анализує клопотання про надання притулку. Запит Гуцол був розглянутий саме відповідно до даної конвенцією.

"Відповідно до цієї угоди, відповідальної за розгляд запиту про притулок, є країна першого в'їзду. Враховуючи, що Гуцол, володіючи французькою візою, в'їхала в Європейський союз через Францію, Швейцарія не може прийняти рішення за її запитом", - розповів він. "Їй доведеться повернутися до Франції", - додав Райхлин.

29-річна активістка руху, учасниці якого відомі своїми епатажними акціями протесту, приїхала до Швейцарії, де проживає її сестра, в кінці минулого року.

http://www.newsru.ua/

Опубликовано : 28.03.2014 11:09   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів