Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Росія завинила Україні ядерні гроші

28.03.2014 11:56 Текст:  Т+   T-  

Росія порушила зобов’язання, які давала в межах Будапештського меморандуму 1994 року, тому вона має компенсувати Україні вартість ядерної зброї та боєголовок, які були їй передані внаслідок підписання цього документу — вважає фінансовий експерт Юрій Прозоров.
 

 “Я вважаю, українському керівництву слід опрацювати можливість висування зустрічних позовів до відповідних структур і до самої РФ, щодо компенсації шкоди, яка була спричинена останніми подіями (анексією Криму)”, — вважає експерт. Водночас він вважає безперспективним повернення до перегляду боргів СРСР, зокрема української частки в них і отримання натомість активів, які свого часу відійшли у власність Росії, як правонаступниці Радянського Союзу. “Гадаю, тут було б доцільніше працювати із структурами Великої Британії та США щодо певної монетизації порушень зобов’язань у межах Будапештського меморандуму 1994 року.

Адже та ядерна зброя, яку Україна передала тоді безоплатно Російській Федерації, теж має свою ціну. І я гадаю, що її вартість в поточних цінах набагато перевищує всі зовнішні борги України, не кажучи вже про заборгованість перед Росією. Якщо знайти якийсь механізм взаємозаліку з урахуванням терміну дії цього меморандуму, Україна може значно посилити свої позиції у переговорах. Адже ми розуміємо, що повернути саму ядерну зброю та боєголовки неможливо, проте ми можемо розраховувати на компенсацію з боку сторони, яка порушила меморандум”, — підсумував Прозоров, якого цитує УНН.

http://expres.ua/

Опубликовано : 28.03.2014 11:56   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів