Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

В аеропорту «Київ» росіянка порвала свій паспорт та влаштувала скандал

29.03.2014 11:57 Текст:  Т+   T-  

На місце події був викликаний наряд міліції, проте пасажирка продовжувала висловлювати невдоволення законним діям прикордонників. 

В аеропорту «Київ» під час паспортного контролю пасажирів, які прямували до Москви, 50-річна жінка надала для перевірки внутрішній паспорт громадянки Російської Федерації. Проте у неї була відсутня імміграційна картка, що підтверджує реєстрацію та законність перебування на території України, розповіли у Держприкордонслужбі.

У зв’язку з цим, вартові кордону проінформували пасажирку про необхідність перевірки терміну її перебування в країні. Однак росіянка відреагувала на це досить неадекватно, вона почала гостро висловлюватись на адресу правоохоронців та намагалась провокувати конфліктну ситуацію. На місце події був викликаний наряд міліції, проте пасажирка продовжувала висловлювати невдоволення законним діям прикордонників.

Після встановлення факту порушення порядку реєстрації на території України і притягнення до адміністративної відповідальності, жінці паспорт повернули, однак вона його розірвала та залишила місце події.

http://vidomosti-ua.com/

Опубликовано : 29.03.2014 11:57   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів