Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Самооборонівці Майдану ледь не побилися за барикаду і захопили дорожню техніку

01.04.2014 09:21 Текст:  Т+   T-  

У Києві Самооборона Майдану з різних сотень не могли вирішити, чи можна прибрати частину барикади на Парковій алеї, щоб відкрити рух для автомобілів, повідомляється у спецвипуску ТСН. 

 Спочатку самооборонівці згадали обіцянку – після 40 днів по «Небесній сотні» частину барикади прибрати та відкрити рух. Але виконувати обіцянку не стали, частина активістів вирішила залишити її «меморіальним комплексом».

Біля барикади на Парковій алеї виникла суперечка між різними сотниками та командирами. Постраждали у підсумку працівники дорожньої служби, які приїхали розбирати барикаду. В них відібрали два трактори і вантажівку. Трактори дорожникам спочатку віддали, потім відібрали знову. Водій трактора ледь встиг забрати свої особисті речі та документи з кабіни, в якій вже сиділо чоловік зо п’ять. Трофей повезли на Майдан.

По дорозі трактористи-майданівці зачепили ріг будинку і трохи потрощили техніку, але виглядали задоволеними. Усім їм пропонували записатися в Нацгвардію, але вони відмовилися. Поза камерою зізнавалися – там треба бігати та виконувати накази, а їм краще тут – на Майдані.

Опубликовано : 01.04.2014 09:21   на главную
Также в рубрике:
Последние комментарии - 1
Страниц : 1
Украинец
Добавлено 01.04.2014 11:34 Тема Самооборонівці Майдану ледь не поби ...
Давайте не ссориться между собой и с ближайшими соседями - Россией и Белоруссией, а дружно работать на то, чтобы стать единым федеративным государством славян! Это не шутка! Это серьёзно! Тарас Шевченко точно про нас писал: "Доборолась Україна до самого краю! Гірше ляха свої діти її обдирають." Пора вспомнить политическое завещание великого Кобзаря:"Хочу щоб навіки оставалась нерозмежованною - від моря і до моря - слав'янська земля!" К чертям ЕС и США! Если объединимся в союз славянских государств - будем сильнее и богаче всех. Но наши общие враги больше всего боятся именно этого. Неужели мы будем пешками в их игре и гладиаторами для их развлечения?! Зачем нам изводить друг друга в военном противостоянии, если мы всё равно обречены жить вместе - никогда не разлетимся на разные планеты! Давайте разожмём кулаки и пожмём друг другу руки!
Страниц : 1
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів