Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Самооборонівці Майдану ледь не побилися за барикаду і захопили дорожню техніку

01.04.2014 10:21 Текст:  Т+   T-  

У Києві Самооборона Майдану з різних сотень не могли вирішити, чи можна прибрати частину барикади на Парковій алеї, щоб відкрити рух для автомобілів, повідомляється у спецвипуску ТСН. 

 Спочатку самооборонівці згадали обіцянку – після 40 днів по «Небесній сотні» частину барикади прибрати та відкрити рух. Але виконувати обіцянку не стали, частина активістів вирішила залишити її «меморіальним комплексом».

Біля барикади на Парковій алеї виникла суперечка між різними сотниками та командирами. Постраждали у підсумку працівники дорожньої служби, які приїхали розбирати барикаду. В них відібрали два трактори і вантажівку. Трактори дорожникам спочатку віддали, потім відібрали знову. Водій трактора ледь встиг забрати свої особисті речі та документи з кабіни, в якій вже сиділо чоловік зо п’ять. Трофей повезли на Майдан.

По дорозі трактористи-майданівці зачепили ріг будинку і трохи потрощили техніку, але виглядали задоволеними. Усім їм пропонували записатися в Нацгвардію, але вони відмовилися. Поза камерою зізнавалися – там треба бігати та виконувати накази, а їм краще тут – на Майдані.

Опубликовано : 01.04.2014 10:21   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів