Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Київщині жорстоко побили "непокірного" депутата

02.04.2014 11:12 Текст:  Т+   T-  

У Вишневому місцеві депутати сьогодні мали ухвалити положення, яке регулюватиме передання земель з комунальної власності у приватні руки. Йдеться про 40 гектарів сукупною вартістю 40 мільйонів доларів. Втім, голосування відклали. Адже минулого тижня на подвір'ї будинку невідомі побили обранця, що виступав проти непрозорого перерозподілу ґрунтів. 

 Юрій Лісничий, депутат Вишнівської міської ради:
- У меня перелом ноги, у меня ушиб руки, у меня вся рука синяя, у меня избиты тут почки, тут спина, ноги, ну вот так вот. Я не стоял на месте, если б я стоял, я бы упал, меня бы добили.
Двоє нападників чатували на Юрія на подвір'ї його будинку пізно ввечері. Чоловік із пакунками йшов від машини до під'їзду. Раптом до нього підбігли і почали бити залізними прутами. Кривдники нічого не казали, депутат же не стояв на місці, а намагався тікати та закривав голову ношею. Коли на галас прокинулися сусіди, невідомі забрали ноутбука обранця та втекли. Втім, постраждалий переконаний - це не пограбування. Його хотіли залякати перед важливим голосуванням у міськраді.
Юрій Лісничий, депутат Вишнівської міської ради:
- У нас практически всю свободную землю отвели на коммунальные предприятия, и сейчас на этой сессии должно было приниматься положение, по которому из коммунальной собстветнности земля должна была перейти в частные руки, это порядка 30-40 га земли, которая оценивается у нас по 10 тыс за сотку, то есть это порядка 40 млн долларов.
Депутат Вишнівської міськради вважає: нападники хотіли, щоб його на сесії не було. Бо він проти непрозорого передавання землі, і весь час закликає не голосувати за пропонований документ. На чергове засідання, незважаючи на поламану ногу, депутат таки прийшов. Як наслідок - розгляд проблемного питання голова переніс, а сам документ пообіцяли доопрацювати продовж 10 днів.
Ілля Діков, Вишнівський міський голова:
- На сьогоднішній день проект, воно буде викладене на сайті вишневої міської ради. В першій публікації, як ми її підготували. Потім є звернення Юрія Валентиновича, що змінити, я на протязі тижня - днів 10 приймаю всі побажання, тільки, будь ласка, ми в астрономи не записуємося.
Міліція тим часом розпочала кримінальне провадження за фактом розбійного нападу на депутата.
Дмитро Школьников, в.о. керівника МВ міліції м. Вишневого:
- Это разбойное нападение, 187 ч2. то есть совершенное группой лиц. Наше следствие выдвинуло две версии: что это совершено преступление лицами ранее судимыми за данное преступление либо из корыстных мотивов, и вторая версия о том, что это преступление было связано с его депутатской деятельностью.
Сам же Юрій Лісничий вже звернувся до Генеральної прокуратури, МВС та СБУ з вимогою створити слідчу комісію стосовно Вишневого. Бо впевнений - через земельні питання тут може постраждати ще чимало людей.

http://ntn.ua/

Опубликовано : 02.04.2014 11:12   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів