Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Поблизу Києва помітили НЛО (фото)

03.04.2014 11:52 Текст:  Т+   T-  

 Днями дивний звук пронизав небо над Стародавнім Києвом у «Парку Київська Русь» (село Копачів Обухівського району Київської області). НЛО з'явилося в небі і рухалося кілька хвилин по круговій траєкторії, після чого зникло у південному напрямку. За словами очевидців, об'єкт мав чіткі ознаки описуваної уфологами літаючої тарілки.

 

-Я проходив по "Парку Київська Русь", як раптом відбувся різкий спалах, - повідомив очевидець Володимир. - Мене аж дріж пройняла спочатку, тому як я такого раніше ніде не бачив і не відразу зрозумів що сталося. Велика тарілка кружляла прямо над Михайлівськими воротами протягом 5-6 хвилин, після чого зникла з блискавичною швидкістю.

Згідно зі словами очевидців, рухався об'єкт швидко, але часом затримувався в повітрі, ніби вивчаючи місцевість.

Місцева мешканка Вероніка також підтвердила, що помітила в той вечір незрозумілий спалах над Парком, але оскільки була на досить великій відстані, самого об'єкта не бачила. «Я досі просто в шоці», - говорить вона. Співробітники ж «Парку Київська Русь», що працювали в цей вечір, ніяких підозрілих слідів біля території на наступний день не виявили.

Що це було: інопланетний корабель або секретний літаючий апарат військових, який випробовували далеко від міста, сказати складно. Залишається лише сподіватися, що мета таких польотів дружня.

http://www.turystam.in.ua/
 

Опубликовано : 03.04.2014 11:52   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів