Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Син побив і кинув помирати сліпу матусю на Київщині

10.04.2014 10:46 Текст:  Т+   T-  

На Київщині п'яний чоловік побив сліпу матір, покинув її на підлозі й подався далі чаркувати. Коли ж повернувся - нещасна вже не дихала. 

 Марина Борисполець, кореспондентка:
- Що робилося за дверима цієї хати - достеменно невідомо. Адже сусіди сюди в гості ходили вкрай рідко. Утім, кажуть, ані сварок, ані криків не чули.
Вуличка в селі Телешівці, де мешкав син з матір'ю, майже порожня. Живуть тут лише у трьох садибах. Люди кажуть: 42-річний Ігор раніше був сам, та нещодавно до нього приїхала ненька. З дня свого повернення жінка з дому майже не виходила.
- Мама хворіла, послєдній час не бачила.
Марія Костянтинівна, мешканка с. Телешівки:
- Він до неї, коли каже: дай огірок, дай чаю, він давав все время, їсти купляв.
Сусіди зазначають: Ігор - чоловік працьовитий. Людям господарювати допомагав. Проте, мав одну ваду - любив перехилити чарчину. Хоча агресії за ним ніколи не помічали.
Марія Костянтинівна, мешканка с. Телешівки:
- Так як усі хлопці - хороший і всьо. Попросиш - поможе, ну гарний хлопець, непоганий.
Того дня нетверезий чоловік прийшов додому. Мати почала докоряти йому за такий спосіб життя. Розлючений син накинувся на неї. Побив бідолаху, кинув на підлозі, а сам подався пиячити далі. Коли ж повернувся - ненька вже не дихала.
Юрій, мешканець с. Телешівки:
- Вона була в такому состоянії, що, понімаєте, врачу констатировать факт якоїсь сердечної недостаточності було б мало, потрібно було огляд спеціаліста, гематоми, таке...
Микола Жукович, керівник відділу ГУ МВС України в Київській області:
- Коли була проведена судово-медична експертиза, то по її заключенню встановили, що смерть настала від нанесення тілесних ушкоджень, у неї були зламані декілька ребер і внутрішній крововилив був. Він вже при відтворенні і при судово-медичному експерті, він розповів, яким чином її бив.
Правоохоронці затримали чоловіка. Проте суд відпустив його під особисте зобов'язання. Тож нині Ігор повернувся до хати, в якій позбавив життя найріднішу людину.

http://ntn.ua/

Опубликовано : 10.04.2014 10:46   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів