Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Царьову показали, що таке патріотичний Миколаїв

10.04.2014 11:02 Текст:  Т+   T-  

Одіозний екс-регіонал, кандидат на пост президента Олег Царьов не зміг провідати сепаратистів, яких розігнали ополченці Миколаєва, що відстоюють єдину Україну. Про це повідомляють НикВести з місця подій. 

 Царьов приїхав туди з георгіївською стрічкою і купою охорони.

Після суперечки з ополченцем Олександром Янценим між ними зав'язалася бійка, у депутата полетіло кілька курячих яєць, і з криками "Фашизм не пройде!" люди усіма способами дали зрозуміти, що не пустять його в лікарню.

Царьову кричали "Геть із Миколаєва!", люди називали російським фашистом" і кричали: "Чемодан-Вокзал-Россия".

Після цього Царьов вирішив поскаржитися журналістам, однак відмовлявся говорити, поки не піде саме потрібна йому камера.

"Покличте камеру сюди", - кликав він. Пізніше, вже під лікарнею, до них також вийшов керівник прес-служби Миколаївського обласного управління охорони здоров'я Юрій Багрянцев, який закликав усіх, у тому числі й народного депутата, покинути територію лікарні, щоб не заважати медикам надавати необхідну медичну допомогу хворим.

Через кілька хвилин Царьов пішов з території лікарні під крики "Ганьба" з боку миколаївців. "Запам'ятай, що таке Миколаїв!", - кричали йому люди. У відповідь Царьов погрожував людям: "Влада зміниться, вам буде соромно".

http://www.kreschatic.kiev.ua/

Опубликовано : 10.04.2014 11:02   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів