Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Суд Харкова відпустив трьох сепаратистів під домашній арешт

11.04.2014 12:06 Текст:  Т+   T-  

Станом на 5:00 п'ятниці Київський районний суд Харкова визначив запобіжний захід для 62-х з 65-ти підозрюваних у масових заворушеннях у Харкові. 

 Трьох підозрюваних відпустили під домашній арешт, щодо 59-ти обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. У більшості випадків при обранні запобіжного заходу суд також визначав заставу.

Щодо "активіста-стриммера" Сергія Юдаева суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без визначення застави.

"Враховуючи, що дії Юдаева за вчинення яких повідомлено про злочин носять характер тяжкого кримінального правопорушення, вчиненого із застосуванням насильства до представників влади і спрямовані проти громадського порядку, слідчий суддя приходить до висновку, що застосування більш м'яких запобіжних заходів є неможливим, а тому обирає запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без визначення застави", - йдеться в постанові, ухваленій слідчим суддею Світланою Колесник.

Юдаев, даючи пояснення під час судового засідання, заперечував свою провину "в категоричній формі", стверджуючи, що не брав участі у штурмі Харківської облдержадміністрації, а в будівлю зайшов за 10 хвилин до початку антитерористичної операції, під час якої і був затриманий. Він також пов'язував своє затримання з тим, що є "народним журналістом" і регулярно веде онлайн-трансляції з мітингів на підтримку референдуму з питання федералізації.

Адвокат Юдаева Анатолій Тихоненков під час судового засідання просив про обрання більш м'якої міри запобіжного заходу: відпустити під особисте зобов'язання або домашній арешт. Після оголошення постанови суду він заявив, що буде оскаржувати його в апеляційному суді.

Як повідомлялось, 8 квітня вночі сепаратисти, яких міліція витіснила з фойє на вулицю, підпалили будівлю Харківської ОДА. Після ліквідації пожежі заколотники знову увірвалися у приміщення. Близько 6:30 міліція витіснила сепаратистів з ОДА і затримала 70 із них.

Усім затриманим під час розблокування будівлі ОДА вручено письмові підозри у скоєнні

Збиток, завданий будівлі ОДА проросійськими сепаратисти, за попередніми оцінками складає близько 10 млн грн

Інтерфакс-Україна

Опубликовано : 11.04.2014 12:06   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів