Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Киянин застрелив приятеля

17.04.2014 11:22 Текст:  Т+   T-  

Застрелив приятеля, коли той прийшов у гості. В Києві двоє друзів чогось не поділили між собою, і як наслідок - старший натиснув на гачка. 

 Марина Борисполець, кореспондентка:
- Вбивство сталося за дверима цієї квартири. Що не поділилил двоє приятелів, невідомо. Утім, старший застрелив молодшого.
40-річний і п'ятдесятисемирічний друзі мешкали в сусідніх будинках на вулиці Райдужній. Ігор нещодавно закінчив ремонт у квартирі Петра - так і потоваришували. Про господаря сусіди розповідають: він чорнобилець, колишня дружина, діти й онуки мешкають за кордоном. Войовничим ніколи не був, хіба що міг хильнути зайвого.
- Нормальний человек был, пил?
- Выпивал. От Пети агрессии никакой никогда не было.
Ольга Данилівна, сусідка затриманого:
- Дня три він ходить, поп'є, потом йому робиться плохо, давлєніє, і він не п'є, наоборот, боліє. Він нормальний чувак був.
Того дня сусіди нічого не чули. Стривожилися вже коли на поверсі було повно міліції. Тоді й з'ясували - завжди спокійний Петро застрелив людину.
Ольга Данилівна, сусідка затриманого:
- Пістолетом, у нього був пістолет, пістолет ми знали, що у нього був, бо він їм хвастався всєгда. Він застрелив його прямо в живіт.
Володимир Блішун, співробітник Дніпровського відділу ДСО м. Києва:
- Мы приехали, он уже был мертв, но мы приехали минуты две. Быстренько. Было кровоизлияние в середину живота, он признался, что застрелили, что у них неприязнь виникла, он сказал, что пистолет купил, чтоб сделать себе суцид. Браунинг 6,4 калибр, дамский пистолет.
Чому посварилися чоловіки - невідомо. Утім, про вбитого кажуть - він не працював, пиячив, ще й людей обдурював.
Зинаїда, двірничка:
- Він неблагополучний, цей чоловік, він сидів, чоловіка попросив мобілку - не отдав, він облапошував людей, на тому тижні до нього приходили, за 5 тисяч мобілку забрав - не знаю в кого, він постоянно обкрадав, і цього мужчину, которого він учора, якщо його обвинуватять, то він у нього тоже мобілку забрав, він ніде не робив, пив.
Підозрюваного затримали. Йому загрожує до 15 років ув'язнення.

http://ntn.ua/

Опубликовано : 17.04.2014 11:22   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів