Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Психолог – лікар людських душ…

28.04.2014 13:49 Текст:  Т+   T-  

 Хмельницьким інститутом МАУП, виходячи з напрямів реформування ринкової економіки в Україні, темпів розвитку підприємницьких структур, корпоративних форм управління, зміною організаційних, управлінських, соціально-економічних відносин в системі управління, формуються перспективні шляхи розвитку напряму “Психологія”.

 У нашій країні проблема підготовки практичних психологів найбільшу актуальність набула останнім часом, тому що з’явилися предметні сфери, де знадобилася допомога кваліфікованих психологів-професіоналів. Бурхливий розвиток різних галузей, тісно пов’язаних з економічними і соціальними проблемами суспільства, вимагає підготовки практичних психологів у галузі реклами, промисловості, бізнесу, менеджменту, консультативної та терапевтичної практики. Потреби цих галузей стимулюють технологічну, інструментально-технічну підготовку майбутніх психологів. Особлива увага звертається на формування професійної спрямованості, яка є системоутворюючим фактором підготовки професійного психолога. Також, безумовно важливим є практичний підхід до навчання, можливість навчатись у професіоналів, які постійно займаються терапевтичною психологічною практикою. Не менш важливими є психологічні тренінги, які розвивають майбутнього психолога і як фахівця, і як особистість. Саме таку можливість надає своїм студентам Хмельницький інститут МАУП, зокрема кафедра психології та соціально-гуманітарних дисциплін.

Щорічно серед абітурієнтів зростає популярність напряму “Психологія”. Навчаючись за програмами МАУП, студенти Хмельницького інституту мають можливість здійснювати психологічне діагностування, психолого-управлінське консультування, надавати психологічну допомогу в розв’язанні актуальних проблем окремим особам та колективам, сприяти поліпшенню психологічного клімату, розробляти рекомендації щодо попередження конфліктних ситуацій; на практиці застосовувати комплексні методи вивчення соціально-психологічного клімату колективу, а також розробляти і здійснювати програми соціально-психологічних досліджень.
 

Опубликовано : 28.04.2014 13:49   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів