Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Телефонному шахраю на Волині дали два роки тюрми

25.04.2014 09:47 Текст:  Т+   T-  

 До двох років позбавлення волі на Волині засудили чоловіка, який промишляв телефонним шахрайством

 Підсудний раніше уже мав кримінальний досвід. Але тепер із хуліганства він перекваліфікувався на телефонне шахрайство. В суді вдалося встановити 7 епізодів злочинної діяльності. Зловмисники телефонували до людей і повідомляли, що хтось із їхніх близьких родичів або скоїв злочин, або ж потрапив у ДТП. Звісно, ця інформація була брехливою. Але люди, застані зненацька та по ночі вірили зловмисникам, які вимагали гроші за «вирішення питання», наприклад, не притягнення до кримінальної відповідальності.

Таким чином телефонні шахраї заробили понад 23 тисячі гривень.

Однак суд визнав чоловіка винним у шахрайстві. Відповідно до вироку суду першої інстанції, шахраєві доведеться відсидіти за ґратами два роки. Чоловік оскаржив цей вирок в апеляційному порядку, але безрезультатно.Підсудний раніше уже мав кримінальний досвід. Але тепер із хуліганства він перекваліфікувався на телефонне шахрайство. В суді вдалося встановити 7 епізодів злочинної діяльності. Зловмисники телефонували до людей і повідомляли, що хтось із їхніх близьких родичів або скоїв злочин, або ж потрапив у ДТП. Звісно, ця інформація була брехливою. Але люди, застані зненацька та по ночі вірили зловмисникам, які вимагали гроші за «вирішення питання», наприклад, не притягнення до кримінальної відповідальності.

Таким чином телефонні шахраї заробили понад 23 тисячі гривень.

Однак суд визнав чоловіка винним у шахрайстві. Відповідно до вироку суду першої інстанції, шахраєві доведеться відсидіти за ґратами два роки. Чоловік оскаржив цей вирок в апеляційному порядку, але безрезультатно.

 

 

Опубликовано : 25.04.2014 09:47   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів