Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У вихідними у Києві пройдуть фестивалі вуличної їжі

25.04.2014 12:32 Текст:  Т+   T-  

 Найближчими вихідними у Києві пройдуть фестивалі вуличної їжі і танцювального театру, відкриється виставка авторського проекту художника Івана Семесюка, а у місті Славутич, що біля Чорнобиля вже триває Перший міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86". Про ці та інші події вікенду розповідає AutoTravel.ua.

 До 27 квітня у місті Славутич, що біля Чорнобиля, триває Перший міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86". Фестиваль присвячений актуальним проблемам сучасних міст, альтернативній енергетиці та екології. Програма "86" складається з трьох частин:  кінотеатр та дискусії менеджерів культури, активістів, екологів та урбаністів. Вхід безкоштовний. розпочався і сьогодні,

 

 25 квітня, в кінотеатрі "Кінопанорама" (вул. Шота Руставелі, 19) ще триває Фестиваль короткометражних фільмів про їжу FOOD FILM FEST, який об’єднав кращі роботи з міжнародних фестивалів. Фільми піднімають соціальні, культурні, гастрономічні та багато інших питань. Конкурсні роботи розділені за категоріями: Food & People, Cook Book, Tastes like Animal, Food Porn, Food Porn. Глядач FFF визначить 3-х призерів, шляхом онлайн-голосування на сайті фестивалю.

 

 В рамках фестивалю пройде Food Porn Party, де глядачі переглянуть фудпорно-фiльми, якi не увійшла до конкурсної програми фестивалю. Вартість квитків: 30-40 грн.З 25 квітня до 11 травня в галереї "ХудГраф" (вул. Володимирська, 65) триватиме виставка авторського проекту художника Івана Семесюка "Funky Textile". "Funky Textile" – це текстильний проект, вишиті картини на полотні, які презентують чудернацьких яскравих істот

 

. Проект вже презентувався на різних колективних та невеликих персональних виставках, проте цього разу поповнився низкою робіт, які є рефлексією на останні політичні події в країні. Іван Семесюк був активним учасником ЄвроМайдану, разом з іншими художниками побудував на Хрещатику вуличну галерею "Мистецький Барбакан", де презентувались репродукції робіт художників Союзу вольних художників "Воля або смерть!", проводились поетичні читання та концерти. Вхід вільний.

 

26 квітня у Київському Ботанічному Саду (вул.Тімірязєвська, 1) за японською традицією складатимуть з паперу журавликів. Завдання: скласти тисячу журавликів за мир в Україні. Організатори радять брати з собою пледи, термоси з кавою і чаєм, печиво і гарний настрій. Папір для складання буде. Початок о 12:00. Детальніше на сторінці події у Facebook.

 

26 квітня у Центрі сучасного мистецтва "ДАХ" (вул. Велика Василькiвська, 136) пройде вистава "Собача будка". "Собача будка" – вистава-плач, в основу якої покладено уривки з різних творів, співзвучних історичним подіям, що відбувалися і відбуваються в Україні дотепер. Хори-молитви-благання з трагедії "Цар Едіп" у перекладі Івана Франка відображають стан пригніченого народу, покинутого богом. Пригноблений, він шукає правду-бога в цьому світі... Для чого людина приходить у цей світ... чому відбуваються страшні події... хто є справжнім винуватцем людських страждань... що це за гріх, що його має спокутувати народ... ці та інші питання постійно виринають в свідомості людини, що прагне визволення з неволі… Потрапити на виставу можна за попереднім записом: телефон: +380 (44) 529 40 62. Початок о 19:00. Вартість квитка: 100 грн.

 

 

 

 

26-27 квітня біля центру торгівлі "Даринок" (вул. Біломорська, 1) відкривається новий сезон вуличної їжі, веселощів, спілкування та тусні - П'ятий фестиваль вуличної їжі в Києві. Організатори фестивалю прагнуть започаткувати професійну платформу, середовище, в якому створюються нові формати вуличної їжі. Усі деталі на сайті фестивалю. Вхід вільний. 

 

 

 

 

Опубликовано : 25.04.2014 12:32   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів