Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Росія може вдатися до фізичного знищення кандидатів в президенти, - Кошель

25.04.2014 15:18 Текст:  Т+   T-  

 Проведення президентських виборів в Україні – це питання виживання країни, оскільки зараз необхідна сильна влада на всіх рівнях, тому Росія намагатиметься будь-якою ціною зірвати їх

 Таку думку в ефірі Еспресо.TV висловив політолог Олексій Кошель.

Політолог зазначив, що юридичних підстав для зриву виборів немає, тому Росія вдасться до брудних методів задля досягнення своєї мети.

«Існує три основні ризики для зриву Росією виборів. Це фізичне усунення головного претендента, як це було а 2004 році (Отруєння Ющенка, - ред.). Також є ризик зриву виборів завдяки здійсненню терактів. Це характерний почерк Путіна. Військова операція в Чечні почалась саме з терактів, і експерти говорять що теракти були організовані самими представниками російської влади. І третій можливий сценарій – це швидке захоплення державних об’єктів, зокрема органів влади і виборчих комісій», - сказав Кошель.

Він також наголосив, що українська влада має вжити ряд першочергових рішень, які убезпечать вибори від зриву.

Зокрема, на думку експерта, необхідно прийняти на законодавчому рівні можливість проведення виборів в умовах воєнного і надзвичайного стану.

«Фактично законодавство це дозволяє. Але є ряд тез, які можна трактувати двозначно. Треба прийняти закон, де не буде можливості для спекуляцій. Це питання виживання України, а не боротьба амбіцій», - наголосив Кошель.

Наступний захід - це запровадження воєнного стану.

«Це дозволить збільшити витрати на потреби війська та перевести всі ресурси в воєнний стан», - сказав експерт.

І третій крок, необхідний на думку Кошеля для проведення виборів, посилювати охорону кандидатів у президенти та забезпечити воєнізовану охорону для ЦВК. 

Опубликовано : 25.04.2014 15:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів