Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницькі депутати виступили проти захоплень приміщень "представниками громади" і так званих "люстраційних дій"

16.05.2014 14:06 Текст:  Т+   T-  

 Таке звернення до керівниківполітичних партій та громадських об'єднань і правоохоронних органів оприлюднили народні обранці під час позачергової сесії Хмельницької міської ради, яку скликали 15 травня. Причиною скликання сесії називають захоплення приміщень комунальної власності.

 - З метою забезпечення спокійної суспільно-політичної ситуації під час підготовки та проведення виборів Президента України, звертаємося до усіх політичних сил, громадських організацій, релігійних конфесій міста Хмельницького із закликом сприяти стабільній та спокійній ситуації в обласному центрі, уникати провокації громадянського протистояння, захоплень приміщень комунальної власності, тимчасово припинити всі так звані «люстраційні дії» до приведення їх у правове поле, -йдеться у зверненні, яке зачитав секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський.

Від керівників правоохоронних органів депутати вимагають посилити роботу щодо забезпечення громадського порядку, охорони прав та свобод громадян, захисту об'єктів, що забезпечують стабільну життєдіяльність міста. Для недопущення використання у протиправних діях зброї посилити контроль за її зберіганням на об'єктах дозвільної системи, а також у її власників, в організаціях, утановах; взяти під особистий контроль охорону громадського порядку в приміщеннях виборчих дільниць із залученням добровольних народних дружин.

За звернення проголосувало 43 з 45 присутніх у залі депутати.

Опубликовано : 16.05.2014 14:06   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів