Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

В хмельницькому зоокуточку – новосілля!

16.05.2014 14:08 Текст:  Т+   T-  

 Територія, де немає місця політиці. Мешканці хмельницького зоокуточка парку імені Михайла Чекмана не переймаються виборами та люстрацією. Натомість – святкують новосілля.

.

До робочого дня працівники і мешканці зоокуточка готуються завчасно. Ранковий обхід території разом з директором парку робить і вівця Бетті. Ягнятко нещодавно оселилось тут – однак вже взяло на себе роль головного ревізора. Стежить за надважливими об’єктами - зеленою травичкою та за порядком у ведмежих вольєрах. В одному з них – новосілля. Місце, де мешкали ведмежата-бешкетники Чук та Гек - віднедавна зайняла хижа красуня Марго.

 

Чотиримісячна Марго, як справжня жінка, полюбляє все тримати під контролем і по-своєму наводить лад на території зоокуточка. Ведмежа обожнює смакувати дитячою кашкою та пустувати. Однак, це їй дозволяють робити до відкриття зоокуточка. Рівно об 11-й хижа красуня опиняється у вольєрі і чекає на відвідувачів.

Маленька Даринка разом з батьками поспішає познайомитись з новими мешканцями живого кутка. Однак спершу – навідує улюблених кроликів. Малеча іде знайомитись із Марго. Ведмежа радо зустрічає перших відвідувачів. Такі уроки природознавства на свіжому повітрі є не просто цікавими, а й корисними,впевнена мама Галина. Даринка з мамою знайомляться й з іншими новоселами. По – сусідству з Марго оселилась єнотовидна собака Алла. Мешкає тут і сімейство морських свинок. А ще – ціла родина черепах.

Пан Микола розповідає – хмельничани вже полюбили нових мешканців. Є й такі, хто мало не щодня приходить і приносить звірям поживні дарунки. Працівники і мешканці зоокуточка радо чекають на відвідувачів. Ціна за вхідні квитки не змінилась – для дорослих – 8 гривень, дитячий квиток – 6. Однак, враження від спілкування з кумедними жителями міні-зоопарку вартують більшого! 

Опубликовано : 16.05.2014 14:08   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів