Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Плекаючи духовність…

16.05.2014 23:01 Текст:  Т+   T-  

Хмельницький інститут розпочав свою роботу в 1996 році як консультаційний центр, який у 1998 році вже виріс у навчальний заклад – філію Міжрегіональної Академії управління персоналом. У 2003 році ми придбали власне приміщення та отримали статус Інституту. 

 Інститут є регіональним підрозділом МАУП (м. Київ). Академію було засновано у 1989 році Георгієм Васильовичем Щокіним, який є засновником і президентом Міжнародної Кадрової Академії, має вчені ступені в галузі психології, соціології та управління, професор богослов’я. Почесний доктор і професор, почесний і дійсний член (академік) ряду вітчизняних та зарубіжних університетів та академій.

З дня заснування і до сьогодні Інститут очолює Леонід Григорович Білий (кандидат педагогічних наук, доцент, Відмінник освіти України, член-кореспондент Міжнародної Кадрової Академії). На цій посаді Леонід Григорович провадить активну діяльність із вдосконалення роботи закладу. За період його керівництва Інститут перетворився в один із потужних вузів Хмельниччини. Сьогодні у структурі Інституту діє Економіко-правовий коледж та факультети денної та заочної форм навчання, де здобувають освіту близько тисячі студентів.

Наш Інститут не випадково названо на честь нашого земляка, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Володимира. Митрополит – знаний у світі талановитий церковний діяч, педагог, вчений, людина високої культури, багатогранних душевних обдарувань.

Інститут завжди відчуває підтримку Блаженнішого Митрополита Володимира. З 2001 року з благословення Блаженнішого розпочалася довготривала та плідна співпраця з Хмельницькою єпархією УПЦ. У 2005 році в Інституті було відкрито та освячено кафедру українського православ’я та теології, яка забезпечує викладання дисциплін – основи християнської моралі та історія Християнської Церкви, та зусиллями якої було проведено ряд міжнародних, всеукраїнських і регіональних наукових зібрань. На території вузу побудовано Каплицю імені Святого Рівноапостольного Князя Володимира і в 2005 році освячено Його Блаженством. У тому ж році відбулася Міжнародна науково-практична конференція Церква і держава у служінні народові” (до 75-річчя Митрополита). У 2009 році було відкрито і освячено Каплицю імені Святого Рівноапостольного Князя Володимира. У березні 2010 року Блаженніший Митрополит Володимир подарував Інституту вічну Книгу мудрості – факсимільне видання Пересопницького Євангелія.

  У 2011 році колектив Хмельницького інституту МАУП нагороджено орденом Української Православної Церкви Святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого.

Основне завдання яке ставить перед собою колектив Інституту – це навчати і виховувати молодь так, щоб вона не поповнювала собою ряди безробітних і безликих споживачів. Ростити лідерів, а не виконавців, не пасивного споживача, не байдужого спостерігача, а нову, успішну, ділову особистість. А це можливо тільки за умови надання якісної освіти та формування духовного та патріотичного світогляду молодої людини.

І справді, все в Інституті дихає духом українства, велике значення відводиться на формування і функціонування духовної культури. Біля центрального входу височіє велична постать Митрополита Блаженнішого Володимира (погруддя встановлено у 2003 році). У 2011 році відкрито Алею української духовності. Початком її створення стало встановлення та освячення пам’ятника Гетьманові Богдану Зиновію Хмельницькому у жовтні 2007 року, у 2010 році було встановлено пам’ятники Григорію Сковороді, Лесі Українці, Тарасу Шевченкові та Митрополиту Петру Могилі.

 

(Прес-служба Хмельницького інституту МАУП)

Опубликовано : 16.05.2014 23:01   на главную




Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів