Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Луганську сепаратисти викрали 20 темношкірих студентів (ВІДЕО)

19.05.2014 13:11 Текст:  Т+   T-  

 У Луганську викрали 20 студентів-африканців.

 

 

Про це у себе на сторінці в Facebook повідомив журналіст Юлія Красільникова.

Вона стверджує, що напередодні в ніч на неділю, 18 травня, в ресторані «Баккара» викрали 20 африканців.

«7-8 невідомих у камуфляжі зайшли в ресторан, показали пальцем на всіх присутніх африканців і наказали їм вийти на вулицю. Після відмови хлопців насильно вивели з приміщення, і люди чули, як їх б'ють на вулиці. Дівчина, від якої ми отримали інформацію, говорить, що тричі просила у бармена і офіціантів, викликали міліцію вони, ті запевняли що викликали. Через деякий час дівчина дістала телефон і сказала, що викличе сама. Одна з офіціанток «здала» її одному з озброєних осіб, той підійшов і почав з'ясовувати, чи знайома дівчина з ким із нігерійців, не сиділа «ти, крихітко, з черножопыми?» Дівчина злякалася і сказала що ні. Потім залишилися в ресторані люди помітили, що один з нігерійців сховався, і знову хтось із офіціантів хотів доповісти про це нападникам, але люди попросили цього не робити і вивели хлопця через чорний вхід. Люди в камуфляжі повернулися, забрали всі ключі від машин нігерійців, хлопців посадили в газель, на якій приїхали, і відвезли в невідомому напрямку. Про подальшу їх долю інформації немає. У мережі з'явилося відео з нігерійцями в будівлі СБУ», - зазначає Красильникова.

На відео яке поширили в інтернеті, якийсь Громов стверджує, що викрадені студенти є «гвардійським підрозділом з Африки».

«Гвардійське підрозділ з Африки було вчора затримано за порушення комендантської години. Вони вживали спиртні напої, у декого знайдені наркотики, так звана травичка. Вони побили помічника депутата. Ім'я він просив не згадувати», - сказав Громов.

«Природно, ми не можемо остаточно загострити обстановку з офіційним Києвом, і ми зараз будемо урочисто проводжати їх додому», - заявив Громов.

Він стверджує що студентів нагодують і відправлять додому в Африку.

«Вони вели себе дуже гідно і просять зброю, щоб виступити проти київської хунти. Але ми не можемо собі цього дозволити. Люди не підготовлені. Не пройшли курс молодого бійця у нас», - підсумував представник «ЛНР».

 

Опубликовано : 19.05.2014 13:11   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів