Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Від сьогодні в Хмельницькому змінюється вартість проїзду в громадському транспорті

21.05.2014 12:45 Текст:  Т+   T-  

  21 травня за одну поїздку в тролейбусі хмельничани сплачуватимуть 1,50 грн., в автобусі, який працює в звичайному режимі руху - 2,50 грн., в автобусі, який працює в режимі маршрутного таксі – 3 грн. 

 Начальник управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради Петро Кузьмін повідомив, що останній раз тарифи на проїзд у громадському транспорті переглядали в 2012 році, коли вартість пального становила 9,60 коп. за літр. В порівнянні із ціною пального на сьогодні його вартість зросла на 69%. Якщо півтора місяці тому вартість пального на один день роботи для мікроавтобусу "Sprіnter" становила 288 грн. то сьогодні вже 438 грн., для автобусу "Богдан" вартість зросла з 507 до 756 грн., вартість пального на один день роботи для великогабаритного автобусу марки "МАЗ" тепер становить 1573 грн., раніше була 1056 грн. Відповідно зросла вартість запчастин та обслуговування транспортних засобів.

Відповідаючи на запитання членів виконкому, Петро Петрович зазначив, що Хмельницький не перше місто, де змушені підвищувати вартість проїзду у громадському транспорті через суттєве здорожчання пального. Так, у Львові, Полтаві, Одесі та Києві уже введено нові тарифи. Вінниця проходить відповідну процедуру для підвищення вартості проїзду.

Коментуючи зміну вартості проїзду у громадському транспорті, міський голова Сергій Мельник зазначив, що для збільшення вартості тарифів є економічне обґрунтування.

"Ми провели розрахунки, дотрималися відповідної процедури і сьогодні прийняттям цього рішення врегулювали одну складову – вартість пального. Окремі перевізники в письмовій формі уже попередили владу міста, що якщо тарифи не збільшать, то вони будуть зніматися з маршрутів. В Івано-Франківську та Тернополі перевізники виходили на страйк. Звичайно ми не пішли на такий варіант як Львів, коли маршрутки довозять пасажирів до громадського транспорту, а там людині потрібно зробити 3-4 пересадки, щоб доїхати до пункту призначення. Перший крок ми зробили коли під час проведення конкурсу серед перевізників згрупували шість лотів, які було розподілено між шістьма перевізниками. Далі маємо поступово збільшувати кількість одиниць великогабаритного транспорту", - сказав Сергій Іванович.

Ще одним питанням позачергового виконкому була реєстрація громадського формування з охорони громадського порядку "Плоскирівська сотня". Організацію створено на базі громадської організації "Українське козацтво". Основним завданням членів "Плоскирівської сотні" буде допомога правоохоронцям в охороні громадського порядку на вулицях міст

Опубликовано : 21.05.2014 12:45   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів