Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Вулицю Шевченка уже не топитиме, на черзі — базар

23.05.2014 10:57 Текст:  Т+   T-  

 

Міська влада хоче і рівень ґрунтових вод понизити, і водовідведення облаштувати.

 “Всі знають проблему із водовідведенням у Хмельницькому по вулиці Шевченка поблизу автовокзалу №2. Це питання ми вирішили на років тридцять. Загін Державної служби з надзвичайних ситуацій виграв тендер і вони більше одного кілометра каналу, який відводить стоки, уже проклали. Ми розпочали роботи від вулиці Трудової і завершимо вулицею Свободи. Ті озера поблизу Шевченка виникали, бо воді не було куди діватися”, - розповів заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук.

На черзі у місцевої влади облаштувати водовідведення речових ринків, які знаходяться на вулиці Геологів та Львівському шосе.

 

“Ми замовили проектно-кошторисну документацію на облаштування зливової каналізації через територію ринків, а далі будемо пропонувати директорам ринків співфінансування 50 на 50, - каже Анатолій Нестерук. - Але зараз ми спробуємо ще один варіант вирішення ситуації – розчистити річку Плоску та поглибити обвідні канали. Маємо зробити так, щоб вода мала куди відходити. Ситуація складна, але протягом літа ми повинні вирішити цю проблему.Газета Е

Опубликовано : 23.05.2014 10:57   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів