Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Політичний бруд пішов у маси ВИДЕО со штабу "Батьківщина"

23.05.2014 11:00 Текст:  Т+   T-  

 

22 травня у Хмельницькому обласному штабі ВО «Батьківщина» шукали друковану продукцію, спрямовану проти одного із кандидатів на пост Президента – Петра Порошенка.

 

 

 Інформацію про те, що зі штабу політичної партії виносять пакунки з агітаційними матеріалами, які надруковані із порушенням виборчого законодавства, повідомив працівник штабу Порошенка у Хмельницькому Ігор Давидов. За словами чоловіка, він узявся допомагати водію, який вантажив пакунки, і побачив, що це листівки, спрямовані проти кандидата, у штабі якого він працює. 

За попередніми даними, подібні листівки сьогодні вже виявлено у двох районах області.

Ігор Давидов написав відповідну заяву до правоохоронних органів. Проте навіть самого начальника міського управління МВС Василя Птащука, як і представників ОБСЄ та преси, до партійного офісу не пускали протягом тривалого часу.До присутніх вийшов прес-секретар обласного осередку ВО «Батьківщина» Олексій Голеншин, який пояснив, що не пускають до офісу, бо «не хочуть, щоб їхнє майно було пошкоджено», але екскурсію провів. Двоє дверей виявилися зачиненими, одні навіть заблоковані диваном.

«За цими дверима обласне керівництво проводить селекторну нараду. Зайти туди можна буде лише за сорок хвилин. Від решти дверей ключі у працівників, які зараз працюють у районах», – пояснив Олексій Голеншин і додав, що розцінюють цей інцидент як «провокацію одного із кандидатів».

За словами речника, метою провокації було заблокувати роботу обласного штабу. 

У штабі іншого кандидата, Петра Порошенка прокоментували ситуацію коротко: «Ми звернулися із заявою до правоохоронних органів. Нехай вони і розбираються у ситуації». 

За словами Василя Птащука, заява є, вона внесена до єдиного списку, і зараз правоохоронці проводять перевірку з метою виявлення особи, яка несла ці бланки, про які заявляють у штабі Петра Порошенка. Цей факт підпадає під статтю 212-3 адміністративного кодексу України, яка передбачає штраф від 3 до 5, а для посадових осіб від 20 до 30 неоподаткованих мінімумів.ГАЗЕТА Е

Опубликовано : 23.05.2014 11:00   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів