Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На 22 маршруті у Хмельницькому травмуются люди

26.05.2014 16:03 Текст:  Т+   T-  

 Читач написав на сайт: Близько 9:00 пасажирка автобуса №22 на зупинці «Школа №28» що на Озерній отримала травму. Дівчину забрала швидка допомога.

 Близько 9:00 на зупинці «Школа №28» що знаходиться в мікрорайоні Озерна перехожі могли спостерігати таку картину: біля зупинки стоїть порожній автобус №22, а на зупинці сидить дівчина і тримається за розпухлу ногу. Поряд знаходився водій та кондуктор автобуса які активно спілкувались по мобільному телефону. Через певний час до зупинки під´їхала карета швидкої допомоги і забрала дівчину. Обставини травмування не відомі, але зі збентеженого вигляду водія та кондуктора можна було здогадатись хто є винуватцем пригоди. 


Працівник швидкої, колоритний дядько, вийшовши з машини одразу почав висловлювати свої думки стосовно стилю їзди водіїв автобуса. З його слів було зрозуміло, що пасажири приватних автобусів досить часто стають пацієнтами травматологічного відділення.

Стиль водіння багатотонної машини водіями приватних маршрутів №21, №22 та №51 неодноразово викликав зауваження пасажирів, але на жаль власник автобусів не робить ніяких висновків. Газета ВСИМ
Опубликовано : 26.05.2014 16:03   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів