Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Експерти розповіли, чому Тимошенко так часто хитає головою

27.05.2014 03:10 Текст:  Т+   T-  

 Екс-прем'єрка таким чином намагається впливати на людей.

 Колишня прем'єрка та кандидат у президенти України Юлія Тимошенко намагається маніпулювати людьми, хитаючи головою, йдеться у "Світському житті".

 

 

Такого висновку дійшли експерти. Зокрема старший тренер міжнародної консалтингової компанії Оксана Юрик переглянувши виступи Юлії Володимирівни на Майдані зауважила, що таким чином Тимошенко хоче показати, що вона на одній хвилі з людьми "Тимошенко дуже активно працює головою. І коли ми бачимо її виступ на Майдані, і на з'їзді. Вона єдина, хто використовує голову. Це означає, що людина намагається продемонструвати, що я з вами на одній хвилі.

 

Людина практично головою демонструє, про що вона розповідає. Вона також занадто сильно давить на співчуття", - зауважила експерт. А от естетичний хірург Тарас Матолінець помітив на обличчі екс-прем'єрки деякі хірургічні втручання "У пан Юлі бачимо зміни в області очей.

 

При посмішці я спостерігаю мімічні зморшки. А зараз міміка відсутня, можливо, були проведені певні коректування", - зазначив хірург. Нагадаємо, Тимошенко визнала чесність виборів і хоче референдум зі вступу до НАТО. Кандидатка в президенти за даними екзит-полів посіла другу сходинку.

Опубликовано : 27.05.2014 03:10   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів