Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Заява Президента Обами про вибори в Україні

27.05.2014 02:32 Текст:  Т+   T-  

 БІЛИЙ ДІМ
Офіс Прес-секретаря
ДЛЯ НЕГАЙНОГО ОПРИЛЮДНЕННЯ
25 травня 2014 р.

 Від імені всіх американців я вітаю український народ з тим, що вони  зробили так, щоб їхні голоси почули під час голосування в рамках президентських виборів, які відбулися сьогодні. Попри провокації і заворушення, мільйони українців прийшли на виборчі дільниці по всій країні; і навіть на сході України, де сепаратистські угрупування, за підтримки Росії, прагнули позбавити права проголосувати цілі регіони, деякі сміливі українці все ж таки змогли вкинути свої бюлетені. Ми схвалюємо рішучість всіх тих, хто прийняв участь у виборчому процесі, а також ті зусилля, які український уряд здійснив задля успішного проведення цих виборів, незважаючи на всі перешкоди.   

Протягом останніх кількох місяців український народ постійно демонстрував своє бажання вибирати своїх лідерів без якогось втручання, а також свої наміри жити в демократії, яка надасть їм можливість вирішувати своє майбутнє без насильства і залякувань. Ці вибори є ще одним важливим кроком вперед із боку українського уряду до об’єднання всієї країни і для налагодження контакту з усіма громадянами, щоб їхні надії і бажання було втілено. 

Cполучені Штати сподіваються на плідну співпрацю з наступним Президентом, а також із демократично обраним Парламентом, щоби підтримати зусилля, спрямовані на проведення важливих політичних і економічних реформ в Україні. Ми також продовжуємо підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України , а також засуджуємо окупацію Криму Росією, не визнаємо спробу анексування Криму з боку Росії і залишаємося відданими співпраці з Україною і нашими партнерами задля знайдення мирного вирішення цього конфлікту. 

Опубликовано : 27.05.2014 02:32   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів