Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Городоччині не всім учасникам бойових дій виплатили щорічну допомогу

27.05.2014 09:33 Текст:  Т+   T-  

 У Городоцькому районі досі не виплатили соцдопомоги частині учасників бойових дій, хоча останні внесені в список, тих хто отримує цього року матеріальну допомогу.

 Про це у коментарі Варіантамповідомив учасник бойових дій в Афганістані Олег Дерманський з Городка.

Щороку до 9 травня учасники бойових дій отримують щорічну одноразову фінансову допомогу, але цього року частина учасників бойових дій, які живуть в Городоцькому районі її не отримали.

Олег Дерманський звернувся до органів влади, але вони повідомили, що немає грошей. Зі знайомих Дерманського у Львові всі отримали гроші, а в Городку більша частина його колег не отримала фінансової допомоги.

"Спочатку я думав, що допомоги не платять через ситуацію, але пізніше дізнався, що деякі мої колеги отримали допомогу. Я ходив у районну службу соціального захисту. Там мені показали список осіб, які отримають матеріальну допомогу. Я там є, але в службі соцзахисту сказали, що немає грошей", – розповів Олег Дерманський.

Разова допомога ставить близько 800 грн.

Нагадаємо, на Львівщині 2156 учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, інвалідам війни II і III групи з їх числа, та яким виповнилося 85 років і більше, встановлено щомісячну державну адресну допомогу до пенсії, яка виплачується в розмірі, визначеному для інвалідів війни I групи.

Також депутати Львівської обласної ради затвердили усі необхідні програми, щоб цьогоріч, як і в попередні роки, ветерани УПА та реабілітовані жертви політичних репресій отримали одноразову адресну допомогу.

Опубликовано : 27.05.2014 09:33   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів