Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Терористи будуть знищуватися з високоточної спеціальної зброї – речник АТО

27.05.2014 09:35 Текст:  Т+   T-  

 У вівторок в приміщенні терміналу аеропорту ім. Прокоф’єва розпочнуть свою роботу уповноважені слідчі. Про це на своїй сторінці уФейсбуці написав речник АТО Владислав Селезньов.

 “26 травня о 4.30 бойовиками було захоплено аеропорт імені Прокоф’єва в Донецьку. Зокрема, їх налічувалось близько 200 осіб, основну частку серед яких складали представники інших держав. Основне угруповання розмістилося в новому терміналі аеропорту. Захоплення терміналу створювало загрозу життю мирному населенню. У зв’язку з цим для запобігання негативних наслідків керівництвом АТО було висунуто ультиматум капітулювати. Тим, хто був готовий скласти зброю, гарантувалась безпека”, – написав В.Селезньов.

За його словами, бойовики не прийняли умов армії, тому терористів почали нейтралізовувати. .

“В зазначений час було розпочато дії щодо нейтралізації терористів. Після легкого поранення українського військовослужбовця було нанесено удар із застосуванням авіації. Бойовики, які знаходились в приміщенні терміналу, були знищені. У разі, якщо бойовики не здадуться, по розкритих об’єктах буде завдано удару з високоточної спеціальної зброї. Антитерористична операція триває”, – сказано у повідомленні речника АТО.

“На даний момент підтверджених даних про втрати серед учасників АТО немає. Інформація щодо загибелі терористів уточнюється. У вівторок в приміщенні терміналу аеропорту розпочнуть свою роботу уповноважені слідчі”, – резюмував В.Селезньов.

Опубликовано : 27.05.2014 09:35   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів