Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Інфекційна та туберкульозна лікарні скидають в каналізацію неочищені стоки

27.05.2014 10:38 Текст:  Т+   T-  

 Прокуратура Львова вимагає усунути порушення щодо використання водних ресурсів міста. Вказані порушення природоохоронного законодавства прокуратурою виявлено у ході перевірки Львівської міської ради та ЛКП «Львівводоканал».

 Встановлено, що на сьогодні майже 30% земель водного фонду міста, а це більше 84 га, використовується у місті без правовстановлюючих документів і, відповідно, не виведені у натурі межі зазначених об’єктів. Таке порушення і недбалість посадовців ЛМР з цього приводу є передумовою для незаконного заволодіння землями згаданої категорії.

Крім цього, надалі гострою залишається проблема очищення стічних вод перед скиданням у міську каналізаційну мережу. Так, міськрадою досі не вирішено питання очищення стоків, у тому числі, від комунальних лікувальних закладів. Йдеться про Львівський регіональний фтизіолопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр, обласну інфекційну лікарню та її відділення.

Неналежною є й робота ЛКП «Львівводоканал» у зазначеній сфері, яким не забезпечується утримання водогосподарських об’єктів міста у відповідному стані.  До прикладу,  відсутні люки на оглядових колодязях насосних станцій «Винники» й  «Кривчиці» та необхідний набір санітарно-побутових приміщень, що суперечить санітарним вимогам.
Водночас Державною екологічною інспекцією у Львівській області нараховано майже 300 тис грн. збитків, завданих ЛКП «Львівводоканал» через порушення вимог водного законодавства.

Зважаючи на такі факти, органами прокуратури міста Львова внесено 5 подань, зокрема й на адресу керівництва Львівської міської ради, з вимогою усунути зазначені порушення та притягнути до відповідальності винних посадових осіб. Наразі документи реагування перебувають на розгляді. Інформує прес-служба прокуратури міста Львова.

Опубликовано : 27.05.2014 10:38   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів