Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Майбутня перша леді: цікаві факти про Марину Порошенко

27.05.2014 11:50 Текст:  Т+   T-  

 Хто вона перша леді України? Редакція ТСН.ua дізналась декілька цікавих подробиць із життя Марини Порошенко.

 Вже кілька днів у соцмережах жваво обговорюють майбутню першу леді України Марину Порошенко. До цього часу про неї було не багато інформації.
Марина - не дуже публічна особа і, зазвичай, на всіляких світських тусовках з'являться в компанії чоловіка, який зараз, згідно з попередніми даними ЦВК, знаходиться за крок до президентства. УНІАН Марина та Петро Порошенки. Біографія Народилася в 1962 році.

 

Вона старша за Петра на три роки. Батько Марини Порошенко обіймав посаду заступника міністра охорони здоров'я УРСР. Марина Порошенко - лікар-кардіолог, кандидат медичних наук (до речі, автор першої в незалежній Україні дисертації). Свого часу відмовилась від кар'єри заради подружнього життя та виховання дітей, яких в родині Порошенків четверо. Старшому Олексію вже 29 років (минулого року одружився), двом донькам-близнюкам Євгенії та Олександрі - 14 років, а молодшому Михайлу - 13. Родина Марина називає молодшого сина Міка. Марина Порошенко народжувала Євгенію, Олександру та Михайла в присутності Петра.

Під час перших пологів чоловік був у армії. Куми Марини та Петра Порошенка — Віктор Ющенко та Оксана Білозір. Зі слів майбутньої першої леді, вона ніколи не жалкувала, що присвятила себе родині, замість будувати кар'єру. Сім'ю Порошенків вважають однією з найміцніших в українському політикумі. Усі головні свята родина відзначає виключно разом. Життя/Українська правда Родина Порошенків Петро Порошенко дарує дружині на день народження подорож.

Подружжя об'їздило вже півсвіту. В одному з інтерв'ю Марина розповідала, що багато в чому бере приклад зі своїй куми Оксана Білозір.

Вона має дуже великий вплив на дітей подружжя Порошенків особливо у творчому напрямі. Світогляд До подій Євромайдану Марина була парафіянкою УПЦ Московського патріархату. У число її улюблених занять входить не тільки турбота про чоловіка і дітей, а й шиття, вишивання, в'язання і кулінарія. Марина разом з чоловіком регулярно відвідують церемонію "Людина року" та виставки в "Мистецькому Арсеналі".

Декілька разів були помічені на "Вечірньому кварталі". Головне правило родини Порошенків - ніколи вдома не обговорювати політику. Психологічний портрет Марині не подобається термін

"Перша леді", який до неї вже активно застосовують. "Я не дуже люблю це словосполучення. Воно несе в собі відособленість і відірваність. Перша - значить одна, осторонь. Я готова допомагати своєму чоловікові, ось найголовніше. Всі ті питання, які будуть щодня виникати, я готова, засукавши рукави, вирішувати і стояти з чоловіком пліч-о-пліч", - говорила Марина в одному зі своїх інтерв'ю.

Історія кохання Майбутня перша леді познайомилась із Петром Порошенком на студентській дискотеці після закінчення зимової сесії в університеті. Як говорить сама Марина, це було кохання з першого погляду. УНІАН Марина та Петро Порошенки. "Я дуже ним пишалася і завжди відчувала себе за його спиною, як за кам'яною стіною", - ділилася Марина Порошенко з журналістами в одному з інтерв'ю. Зустрічатися майбутнє подружжя почало лише через півроку після знайомства.

Вийшло так, що їх разом відправили у колгосп збирати врожай. Через рік Марина і Петро вирішили одружитися.

Але одразу після подачі заяви в ЗАГС, рівно через тиждень, Петру Олексійовичу прийшла повістка з військкомату - тоді не було відстрочки тим, хто навчався у вузі. Проте солдата Петра Порошенка відпустили рівно на 10 днів, щоб відгуляти весілля. Практично наступного дня він поїхав в частину.

Першу дитину Марина народжували у відсутності Олексійовича через армію, а на всіх інших пологах чоловік був поруч з нею і всіляко її підтримував.

Життя/Українська правда Марина та Петро в молодості. Нині ж, за словами Марини, чоловік - справжній глава родини, його слово - закон. Незважаючи на свій непохитний авторитет у родині, Петро Олексійович всі домашні справи може зробити сам, тому на нього можна покластися абсолютно у всьому. Родину

Порошенків називають однією з найміцніших в українському політикумі. Марина з Петром разом вже майже 30 років. А нещодавно з'явилась інформація, що вони скоро стануть дідусем та бабусею. tochka.net Марина та Петро Порошенки. Тим часом у соцмережах про Марину пишуть багато позитивних відгуків, аналізуючи її стиль, витриманість та наряди, мовляв "таку й не соромно людям показати", жваво порівнюючи її з попередньою першою леді Людмилою Янукович.

Нагадаємо, згідно з попередніми результатами голосування на виборах президента України, Петро Порошенко є безперечним лідером. Своїх конкурентів він залишив далеко позаду, і є висока ймовірність того, що другого туру виборів не буде.

Опубликовано : 27.05.2014 11:50   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів