Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Кличко попросив самооборонівців залишити КМДА

27.05.2014 22:51 Текст:  Т+   T-  

 Віталій Кличко відвідав Київраду і закликав представників Самооборони Майдану, які розташувалися у приміщенні, дати можливість новій столичній владі працювати і ухвалювати необхідні для Києва рішення. 

 Про це повідомляє прес-служба партії УДАР.

"Ми бачили одне одного в різних ситуаціях: і на мітингах, і на барикадах, і вдень і вночі. Дякую за те, що ви зробили. Тут багато людей, для яких київська мерія вже стала домівкою. Але сьогодні ми змінили владу: українці обрали президента, кияни – обрали мера і Київраду. І нам потрібно, щоб і Київ, і країна поверталися до мирного життя і починали проводити реформи", - зазначив Віталій Кличко.

Лідер "УДАРу" підкреслив, що кияни обрали 120 депутатів Київради, яким потрібно проводити засідання, працювати і ухвалювати необхідні столиці рішення. А працювати немає де, оскільки приміщення Київради зайняте самооборонівцями Майдану. "Тому звертаюся до кожного з вас дати можливість Київраді працювати і вибудовувати вертикаль влади у Києві", - зазначив Кличко.

Він підкреслив, що «ніхто нікого не хоче виставляти на вулицю» і запропонував людям, які зараз перебувають у Київраді і потребують житла, інше приміщення, у якому вони зможуть тимчасово розміститися.

Кличко оглянув приміщення Київради і, зокрема, відвідав сесійну залу Київської міської ради. На сьогодні система голосування виведена з ладу, меблі і техніка потрощені. Для початку повноцінної  роботи мерії потрібно провести капітальний ремонт.

Кличко поспілкувався з людьми, відповів на всі їхні запитання щодо діяльності на посаді мера Києва. В кінці представники самооборони заспівали Кличкові і разом з ним гімн України.

Опубликовано : 27.05.2014 22:51   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів