Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Лабазюк “слов’янськом” переміг Міщука

28.05.2014 01:21 Текст:  Т+   T-  

 Волочиська ставка губернатора Леоніда Пруса не зіграла. Переміг батя і народний депутат Сергій Лабазюк разом із колишнім головою РДА Ігорем Добжанським. Хмельницька ОДА без бою злила голову Волочиської райдержадміністрації Аліма Міщука. Щоправда, як вош кожуха, тримається за ярмолинецького нев’їзного” Валерія Довганя.

 Інтерпретація Революції гідності, яка намотана на бобіну “голосу народу”, подекуди робить чорну справу. Це надто пагубно, коли за ширмою заховалися вправні ляльководи. У Волочиську це виглядало так: до сотні чоловіків живим щитом “лягали” на східці перед райдержадміністрацією і ні на йоту не йшли на переговори. Мовляв, стоїмо до переможного кінця і не допускаємо до “пульта” голову РДА Аліма Міщука.

 

У Ярмолинцях “парадом” заправляє Майдан і місцева Самооборона. Посадовець Довгань дорого поплатився за витівку, непритаманну дорослому адекватному чоловіку, пробравшись уночі до приміщення РДА. Він день пробув у “заручниках” власного кабінету, після чого сказав, що не скоро повернеться.

Технологія знищення опонентів під прикриттям громади успішно апробована нардепом Сергієм Лабазюком. Сергій Петрович не розгубився у постмайданних реаліях і вміло використав хитку ситуацію в країні на власну користь. Фантом Міщука витав у коридорах Волочиської РДА менше місяця, а при цьому районом керували “вожді” екс-регіонала Добжанського. Тимчасовий президент Турчинов, як і призначив Міщука, так і звільнив його.

Однак справа не у фігурі Міщука. Все набагато гірше. Прогнила система влади не бажає коритися або підпорядковуватися законним правилам гри. “Рішалово” і “договорянки” стали сіамськими близнюками нової влади й надалі її розкладають.

Опубликовано : 28.05.2014 01:21   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів