Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

В Абхазії почалося повстання проти проросійської влади! Почався штурм адмінбудівель!

28.05.2014 10:58 Текст:  Т+   T-  

 У маловизнаній всім цивілізованості світом Абхазії почалися масові протести проти існуючої проросійської влади.

 Кілька тисяч абхазів сьогодні почали серію мітингів, на яких вони вимагають і вимагатимуть негайної відставки всієї нинішньої влади Абхазії.

Мітинги будуть проходити біля адміністрації президента Абхазії.

Очевидці стверджують, що біля урядового знання вже знаходяться сотні озброєних поліцейських.

Люди вимагають негайних переговорів з президентом республіки Олександром Анквабою.

А в 19.00 за київським часом почався штурм будівлі адміністрації. У будівлю проникли кілька десятків людей. Вони розбили вікна та двері.

«Преса України» пропонує своїм читачам трохи абхазької політичної хроніки, яка передувала цьому конфлікту.

29 квітня координаційна рада абхазької опозиції зажадала від президента Анкваби відправити у відставку кабінет міністрів і сформувати уряд народної довіри. Опозиція також домагалася конституційної реформи, яка б привела до передачі частини повноважень президента парламенту і уряду. Крім того, були висунуті вимоги про відставку генпрокурора і глав адміністрацій Гальського, Ткурчальского і Очамчирського районів.

 Напередодні представники координаційної ради в ході брифінгу заявили, що в країні назріла реформа влади. Жителів Абхазії закликали взяти участь в сході 27 травня, щоб обговорити питання паспортизації, угод про нафтовидобуток, безробіття та обіцяного курсу реформ.

"Ми не готові далі жити за тією шкалою цінностей, яка існує. Назріла реформа влади. Після сходу в державі як було - вже не буде, а той ліміт довіри, який був у президента, вже вичерпаний", - заявив Габнія. При цьому глава організації "Аруа" пообіцяв, що захоплень урядових будівель не буде.

"Сьогодні, все - ми, що з'їхали з усіх куточків Абхазії, зібралися з тривогою і занепокоєнням, в розумінні - що далі так жити не можна. Ми виграли війну, але реалії такі, - що програємо світом. Країна пливе за течією, спираючись виключно на дотаційну допомога, без розуміння і плану розвитку на перспективу. Не може бути суверенною країна, з наповненням бюджету на дві третини складається з дотацій іншої держави. Наш президент, який був обраний з запасом довіри, після двох років перетворився на царя, не прислухаючись ні до одного з думок, будь то депутати, міністри, опозиція чи пропрезидентська партія „Амцахара”, - сказав, відкриваючи сход, голова ветеранського руху Віталій Габнія.

 Як зазначив політик, країна не може вибратися з кризи без реформування політичної системи влади. На думку Габнія, зміни повинні торкнутися повноважень глави держави, системи виборів до місцевих органів влади і стандартів держслужби.

"Нам необхідно створити команду з доробком на майбутнє, не розділяючи нас на своїх і чужих, на тих, хто у владі або в опозиції. Де при правильно збалансованій реформі влади - все у нас вийде. А хто при цьому буде президентом, справа друга, конкурентне середовище завжди винесе гідного», - сказав Габнія.

 Співголова суспільно-політичного руху „Ахьаца”, депутат парламенту Абхазії Ахра Бжанія пояснив невдоволення опозиції „кризою системи управління державою”, „відмовою від багаторазово обіцяного курсу реформ” і „небажанням влади вести діалог з озвучених питань”. На його думку, республіка „не може і далі плисти за течією, спираючись виключно на дотації Російської Федерації”.

”Це шлях в нікуди. Ми перетворилися на безвідповідального утриманця, який навіть і не думає про те, як заробити самому. Ми повинні ставити перед собою амбітні цілі і завдання - розробити і прийняти план національного розвитку. Наше завдання - пояснити президенту Олександр Анквабі та уряду, що сьогодні це життєво важливо, а якщо не зрозуміють, попросити інших людей прийти на їхні пости і приймати відповідальні рішення в цілях розвитку держави”, - сказав Бжанія.

Опубликовано : 28.05.2014 10:58   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів