Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Дружині "завгоспа Януковича" дали шматок Оболоні

28.05.2014 17:10 Текст:  Т+   T-  

 На сайті мерії з’явилося розпорядження за підписом очільника КМДА Володимира Бондаренка. Документ затверджує переможця інвестиційного конкурсу, проведеного мерією - на будівництво паркінгу і додаткових об'єктів на Оболонському проспекті.

 Переможцем визнали ТОВ "Київ-Арт".

Що це за фірма

Після втечі Віктора Януковича до Росії з країни зник і його «завгосп» - екс-очільник Державного управління справами Андрій Кравець.

Одночасно, зник зв’язок і з його дружиною Мариною Пелих.

Кравець опікувався комфортним життям Януковича, опікуючись через ДУС його харчуванням, пересуванням, проживанням, здоров’ям і відпочинком. Пелих же займалася власним бізнесом. Протягом попередніх кількох років низці її фірм «перепали» земельні ділянки і будинки на Поштовій площі, Подолі, Святошині, Маяковського, Круглоуніверситетській, Хрещатику, у Пасажі, біля метро «Кловська» і Південного вокзалу.

Одна з ключових фірм Пелих – якраз «Київ-Арт». Це вона стала переможцем кількох дуже ласих інвестиційних конкурсів від київської мерії – на будівництво KFC навпроти Вокзалу та зведення паркінгу і «будівлі громадського призначення» на розі Святошинської, проспекту Перемоги і площі Героїв Бресту.

Місце прописки «Київ-Арт» - Московська, 31/33. Там же знаходиться кінотеатр «Зоряний» - улюблене місце з’їздів Партії регіонів, очолюване також Пелих.

В день втечі Януковича «Зоряний» зайняли бійці УНСО, перетворивши його на своєрідний штаб-казарму.

Ми були переконані, що на цьому історія фірми припиниться. Ми помилилися.

Що передбачає інвестиційний проект

За розпорядженням Бондаренка ТОВ «Київ-Арт» визнано переможцем інвестиційного конкурсу на «будівництво багаторівневого паркінгу з об’єктами транспортної інфраструктури, приміщеннями торгівельно-офісного та соціально-побутового призначення на проспекті Оболонському, 6 в Оболонському районі».

Опубликовано : 28.05.2014 17:10   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів