Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Лукашенко збирається ввести в Білорусі "кріпосне право"

28.05.2014 17:48 Текст:  Т+   T-  

 Колгоспники не зможуть міняти сферу діяльності і переїжджати до міст.

 Президент Білорусі Олександр Лукашенко планує підписати декрет, який, по суті, введе в країні кріпосне право. Згідно з документом, колгоспникам і совхозникам заборонять змінювати сферу діяльності і переїжджати до міст. "Я ставлю жорстко питання тому, що на столі декрет, про який я говорив раніше.

Вчора мені його поклали на стіл з приводу, ну, скажемо прямо, "кріпосного права". Ми замикаємо на губернаторів все", - сказав Лукашенко. Читайте також:

Лукашенко привітав Порошенка з перемогою на виборах та назвав Білорусь "надійним сусідом" За словами експерта НДІ економіки Білорусі, це вже не перший подібний випадок в країні. Раніше "кріпаками" вже були працівники деревообробної галузі.

У 2012 році після відвідин ВАТ "Івацевичдрев" Лукашенко видав декрет №9, який забороняє працівникам підприємств деревообробки звільнятися з підприємств до кінця реалізації інвестиційних проектів.

"Цей декрет прямо суперечив не тільки міжнародним, але й білоруському Трудовому кодексом, а також Конституції. Але нічого, всі це проковтнули", - додав експерт. Раніше повідомлялося, що Лукашенко не розуміє, чому білоруси на ніч "жеруть" картоплю з м'ясом.

Опубликовано : 28.05.2014 17:48   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів