Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Пушилін пише Путіну, що на ДНР хочуть скинути атомну бомбу. Документ

29.05.2014 01:22 Текст:  Т+   T-  

 Голова президії "верховної ради" самопроголошеної Донецької народної республіки  Денис Пушилін просить президента Росії Володимира Путіна захистити його і соратників від атомної бомби, якою нібито погрожують українські політики.

Про це йдеться в зверненні ДНР, який Пушилін зачитав на прес-конференції.

 "Згідно з висловлюваннями київських політиків, зокрема Юлії Тимошенко, Донецьку народну республіку необхідно стерти з лиця землі, застосувавши проти неї весь арсенал озброєння, у тому числі і атомну зброю", - стверджують автори документа, незважаючи на той факт, що від ядерного статусу Україна відмовилася без малого 20 років тому.

Водночас лідери донецьких сепаратистів скаржаться, що світова спільнота підтримує не їх, а Київ - політично, фінансово і матеріально. Адже саме жителі ДНР, нарікає Пушилін, перебувають на межі гуманітарної катастрофи в той час, як їх правителі "ведуть активну роботу зі створення громадянських інституцій, з контролю за дотриманням законності та порядку, захисту законних прав, свобод та інтересів громадян".

"Шановний Володимире Володимировичу! Росіяни! Народ Донецької республіки потребує всесторонньої Вашоїдопомоги і підтримки! Ми дуже чекаємо на допомогу від братського народу, братської держави", - завершують звернення від ДНР.

На початку прес-конференції Пушилін повідомив, що це вже другий лист до Путіна - попередній не дійшов, оскільки «не був правильно оформлений».

Опубликовано : 29.05.2014 01:22   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів