Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Свято обіймашок у Києві

29.05.2014 00:35 Текст:  Т+   T-  

 Активісти влаштували флеш-моб FreeHugs в Маріїнському парку, пропонуючи киянам теплі обійми.

 І знову активна молодь «на коні»! Цього разу активісти вирішили порадували мешканців та гостей столиці справжніми міцними обіймами по-українські. Це вже не перший подібний флеш-моб, однак з кожним роком учасників стає дедалі більше, на щастя «жертвам» обіймів.

Основною метою такої події є можливість подарувати людям чудовий настрій, заряд позитивних емоцій, адже відомо, що для гарного настрою на цілий день людині необхідно мінімум 8 разів обійнятись! В цей день бажаючих обійняти людей було багато, отже відпочивальники парку пішли із зарядом гарних емоцій на цілий тиждень. Крім того, активісти хочуть щоб люди частіше посміхались, особливо в такі важкі часи для України. Потрібно бути оптимістами, гідно триматися, і в цьому допоможе гарний настрій та теплі міцні обійми.

 

Зібралися активісти о 15.00 під літнім театром «Мушля» в Маріїнському парку, далі розділилися невеликими групами по парку для виконання своєї обнімальної місії. Всі учасники власноруч малювали свої плакати пропозиції обіймів, і хочеться зазначити, що глянувши на деякі художні творіння, однозначно можна стверджувати – українці надзвичайно талановиті, а ще дуже доброзичливі.

Періодично групки «обнімальних місіонерів» зустрічалися, тому інколи деяким людям діставалися обійми оптом. Більшість людей реагували на пропозиції обійнятися із здивуванням, але охоче обнімалися. Одразу на обличчях людей з’являлися посмішки, маленькі дітки інколи лякалися, а сміливіші бігли першими якнайшвидше отримати свій заряд позитиву. Деякі люди відмовлялися обніматися, таким «букам» активісти від душі бажали частіше посміхатися. По дорозі зустріли навіть правоохоронців, що релаксували на лаві біля Верховної Ради попиваючи пиво. Обнятися останніДівчата завзято дарували всім обійми, стверджуючи, що так багато ніколи ще не обіймалися. Вважають, що подібні заходи є дуже важливими і необхідними.

Під час маршруту активісти обнімали всіх, хто траплявся на їх шляху, навіть намагалися групою обійняти великий джип, який він несамовитого щастя одразу подав голосовий сигнал задоволення.

Киянам такі заходи сподобалися, були приємно здивовані, сьогодні позитивні емоції вкрай необхідні українцям.

 

 

Серед активістів переважна більшість студентів, однак зустрічалося і багато школярів. Дівчата Еліна та Юля розказали кореспонденту Українського блогу, що у флеш-мобі «FreeHugs» приймають участь вперше, однак в інших активних заходах Активної молоді часто брали участь, намагаються не пропускати. Еліна закінчила перший курс КНЕУ, а Юля закінчує 11 клас школи, і також збирається вступати до вишу, де навчається її подруга.            Источник: ttp://ukrainianblog.info/svyato-obijmashok-u-kyyevi/

 
 
 

 
 
Опубликовано : 29.05.2014 00:35   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів