Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Нові ведмежата у Київському зоопарку

29.05.2014 02:17 Текст:  Т+   T-  

 В столичному зоопарку поповнення – на світ з’явилися малюки бурих ведмедів, які надзвичайно життєрадісні.

 В Київському зоопарку відвідувачі вперше побачили малят бурих ведмедів Потапа і Насті. Малята народилися 18 січня, весь цей час вони знаходилися в барлігу, і тільки в кінці квітні показалися загалу. Обоє ведмежата хлопчики, але не дивлячись, що вони двійня, за зовнішністю і характером братики відрізняються.

Один темно коричневого кольору. Інший – має світло-коричневе хутро із білими плямами. Як стверджують працівники зоопарку, у малят вже з’явилися молочні зубки, тому крім молока мами вони вже вживають і тверду їжу. Особливо улюбленими смаколиками малят є полуничне варення з медом. Пересуваються топтижки досить невпевнено, але старанно намагаються копіювати свою маму, один з братиків досить активний і рухливий розбишака, а інший навпаки спокійний і сором’язливий

.Наразі малята поки не мають власних імен, тому керівництво зоопарку вирішило, що буде символічним в Міжнародний день захисту дітей 1 червня, в цю неділю провести конкурс на визначення імен для топтижек. Умови конкурсу полягають у підборі якомога більш притаманних імен характеру та зовнішньому вигляду ведмежат.

Нажаль, малеча назавжди не залишиться тішити відвідувачів столичного зоопарку. Коли вони підростуть і стануть вже самостійними, їх перевезуть у Закарпаття до Національного природного парку «Синевир».

Нагадаємо, серед нових мешканців Київського зоопарку також з’явилися екзотичні лемури.

Опубликовано : 29.05.2014 02:17   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів