Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Головний міліціянт області уже без приставки «в.о.»

29.05.2014 10:46 Текст:  Т+   T-  

 

28 травня Міністерство внутрішніх справ повторно затвердило Олександра Розізнаного на посаді начальника УМВС у Хмельницькій області.

 Про це повідомив голова люстраційного комітету Єгор Соболєв на своїй сторінці у Фейсбук. «Після місяця саботажу МВС вирішило далі проводити відкриті кадрові конкурси з підбору начальників міліції областей. Сьогодні (28 травня – авт.) обрані головні міліціонери для Буковини та Хмельниччини. Чесно, я думаю - це не ті люди, які зроблять міліцію непідкупною та відданою громадянам. (…) В обох випадках йдеться про офіцерів, які помічені в корупції. Але зараз вони швидко зорієнтувалися, налагодили контакти з місцевими самооборонами тазаручилися їхньою підтримкою», – повідомив Єгор Соболєв.


Й додав, що бачить і добрі новини у такій співпраці, мовляв, хай керівники міліції і суспільство звикають до взаємозалежності. І навіть якщо зараз обирають кращих з гірших, сама участь громади у висуванні, обговоренні та визначенні кандидатур є вкрай важливим творенням історії.

Добрих же начальників міліції, на думку голови люстраційного комітету, ми отримаємо тоді, коли оновимо всі органи влади, скоротимо їх чисельність, «дерадянізуємо» функції та піднімемо зарплати за рахунок скорочення.

 

Нагадаємо, Олександр Розізнаний був призначений на посаду начальника УМВС України у Хмельницькій області у березні цього року. Однак, на вимогу Майдану, щоб усі керівники пройшли "одобрямс" від громади, міністр Арсен Аваков звільнив керівників управлінь у всіх областях країни. На посаду головного міліціянта Хмельниччини претендували п'ятеро осіб. Рада Майдану ж, після обговорення, рекомендувала на цю посаду Олександра Григоровича. ГАЗЕТА Е

Опубликовано : 29.05.2014 10:46   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів