Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Землі Ядухи: обвинувачених немає, зате понад 130 свідків – ВІДЕО

29.05.2014 16:53 Текст:  Т+   T-  

 Міліція Хмельниччини третій місяць продовжує шукати людей, котрі здійснили нечувану акцію дарування земель – понад 70 гектарів чорноземів потрапили до рук сім’ї екс-губернатора Василя Ядухи.

Про це у доповіді зазначив перший заступник начальника-начальник слідчого управління МВС в області Сергій Ковальов на засіданні Ради “Майдан” у середу.

“Проводиться розслідування у так званому кримінальному проваджені землі. Сюди ввійшли землі Хмельницького і Шепетівського районів. Відповідно створено слідчо-оперативну групу з семи слідчих. Загалом, допитано понад 130 осіб: це особи, на яких оформлені земельні ділянки, проектанти, працівники і екс-голови райдержадміністрацій, службовців районних підрозділів Держземагентства, дев’ять нотаріусів”, – зазначив він.

За словами правоохоронця, також призначено ряд почеркознавчих і бухгалтерських експертиз.Як повідомляв НГП, Хмельницька самооборона вимагала правоохоронні органи області перевірити діяльність Василя Ядухи на посаді голови Хмельницької облдержадміністрації протягом 2010-2014 років.

“Хмельницька самооборона вимагає провести негайну перевірку діяльності колишнього голову Хмельницької ОДА Василя Ядухи щодо фактів нецільового використання бюджетних коштів, фінансових зловживань, незаконного втручання у роботу приватних підприємств, отримання винагороди від посадових осіб для вирішення питань з їхнього працевлаштування”, – наголосив тодішній керівник Самооборони Юрій Смаль.

Опубликовано : 29.05.2014 16:53   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів