Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині виявили підпільний цех із виготовлення сулугуні

29.05.2014 19:17 Текст:  Т+   T-  

 

На Хмельниччині виявили підпільний цех із виготовлення сулугуні

 Працівниками сектору ветеринарної міліції УМВС України спільно зі співробітниками Головного управління ветеринарної медицини в Хмельницькій області в одному із сіл Дунаєвецького району було виявлено підпільний цех з переробки молочної сировини, де виготовлявся розсільний сир сулугуні. За словами власника, діяльність підприємства здійснювалась зпочатку 2014 року, але жодних документів дозвільного характеру наздійснення даного виду діяльності надати він не зміг.

Про це повідомляє прес-служба СЗГ УМВС України в Хмельницькій області.

«Під час перевірки встановлено, що молоко підприємець заготовляв у жителів Дунаєвецького району. Готову продукцію для подальшої реалізації збувавприватному підприємцю, але супровідні документи про якість та безпечністьпродукції не оформлялись. Заготівля сировини чергувалась із виготовленням продукції. Одного дня їздили по селах і скуповували молоко — в середньому 1700-1800 літрів, а наступного дня виготовляли сир вагою приблизно 170 кілограм», — йдеться у повідомленні.

На момент проведення перевірки в цеху виявили тільки 1800 літрів молока, готової продукції не було, але під час обстеження коптильних камер встановлено, що нещодавно проводилось виготовлення продукції.

«Також обстеження показало, що виготовлення розсільних сирів проводилось в антисанітарних умовах. Зокрема, власник не зміг надати підтверджуючих матеріалів про проведення дезінфекційних робіт в цеху. Обслуговуючий персонал не був забезпечений спецодягом та засобами особистої гігієни, працювали без медичних книжок. У самому приміщенні стеля та стіни покриті пліснявою, ємності для сировини та технологічне обладнання — в іржі», — повідомляють правоохоронці.

Як повідомив начальник сектору ветеринарної міліції УМВС України в Хмельницькій області Микола Тимощук, діяльність підприємства призупинено, молоко знезаражене та утилізоване, а власника підпільного цеху притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 107 «Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Опубликовано : 29.05.2014 19:17   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів