Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

"ОДЕК" отримав перемогу у Хмельницькому

04.06.2014 13:10 Текст:  Т+   T-  

.Дисциплінарні органи Асоціації аматорського футболу України прийняли рішення стосовно скандального матчу п'ятого туру Чемпіонату України серед аматорських команд. 

 

 Нагадаємо, що у цей день у Хмельницькому проходила гра між місцевим "Поділлям" та оржівським "ОДЕКом". Незважаючи на рекомендації ААФУ, господарі поля призначили початок гри на 19:00. Матч проходив за несприятливих погодніх умов, крім того арбітр декілька разів звертався до організаторів з вимогою увімкнути освітлення стадіону, натомість його ігнорували.Лише на 73 хвилині матчу, коли суддя зупинив поєдинок через темноту, і відправив команди до роздягалень, відповідальні працівники хмельницького клубу почали в терміновому порядку вмикати освітлення стадіону. Ця процедура тривала довго та з форс-мажорами (ліхтарі то не запалювалися зовсім, то запалювалися та гасли), в результаті арбітр прийняв рішення не виводити команди більше на поле.


Долю матчу вирішував контрольно-дисциплінарний комітет. За неналежну організацію поєдинку, команді "Поділля" зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, відповідно "ОДЕКу" зараховано перемогу з аналогічним рахунком. 

Наступний матч Чемпіонату України серед аматорських команд "ОДЕК" зіграє 11 червня, також на виїзді з ФК "Вінниця".

ПС: Адміністрація сайту дякує користувачу "Андрій" за допомогу в отриманні інформації!

http://fcodek.org/ 

 
Опубликовано : 04.06.2014 13:10   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів