Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому з’явився новий Майдан проти нової влади – ФОТО

04.06.2014 15:03 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому громадські активісти на центральній площі біля облдержадміністрації встановили намет сценічного типу на безстроковий термін.

 Фото Віталія Тараненка

Як розповіла “Незалежному громадському порталу” голова громадської організації “Автомайдан Хмельниччини” Вікторія Середюк, акція направлена проти бездіяльності нової влади.

“Більшість нового керівництва Хмельницької облдержадміністрації взимку на Майдані викричали собі посади, але нині майже не працюють. Говорять про недоцільність, коли громада їх підштовхує до реальних кроків. Даруйте, але наші військовослужбовців у Краматорську вже не мають що їсти. Їм треба негайно допомогти фінансово. Ми зустрічалися з губернатором Леонідом Прусом і наголошували на відкритті єдиного спецрахунку для підтримки українських військових. У відповідь почули, що це недоцільно”, – зазначила вона.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Пані Середюк заявила, що від сьогодні громадськість перестане пасивно споглядати за діями нової влади і вимагатиме щоденного звіту на виконану роботу.

“Щодня о шостій вечора на хмельницькому Майдані, де встановлена сцена, ми чекатимемо голову облдержадміністрації Леоніда Пруса і міського голову Хмельницького Сергія Мельника. Хочемо почути від них звіти на пророблену роботу. Якщо вони проігнорують наші вимоги, ініціюватимемо їхнє звільнення”, – додала голова ГО “Автомайдан Хмельниччини”.

На “килим” активісти планують також запросити заступників хмельницького мера і губернатора.

Опубликовано : 04.06.2014 15:03   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів